Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket is letiltott Norbi a...

Titeket is letiltott Norbi a facebook oldaláról? :D

Figyelt kérdés
Én éjjel kommenteltem az egyik képe alá (tésztás ügy), és ma reggelre eltűnt a kommentem, és letiltott. Amikor megláttam, röhögőgörcsöt kaptam. :D Úgy látom nem vagyok egyedül, a seggnyaló kommenteken kívül mindent leszedett.

2017. aug. 1. 11:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is kommentálnék a fb oldalára, mert annyira nem akarom tolni ennek a beképzelt hörcsögképűnek a szekerét, de nem lep meg ez a fajta viselkedés.

(és hozzátenném, az dicséretes, amit az egészségért tesz, de a stílus meg az etikátlan dolgai... kedvencem az volt, mikor sutyiban fotózott a Balatonon a lángososnál egy narancsbőrös combú nőt, és feltette a fb-jára, hogy röhögjenek rajta az emberek meg kigúnyolja, hogy de szánalmas... stílus az van)

2017. aug. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
14%
Gondolod hogy éjjel fent volt és a fészt gyomlálgatta. Nem az embere, hanem ő. Aha.
2017. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Sztem édes mindegy, hogy az alkalmazottja vagy ő szedte le, mert az ilyen cselekedetek mégis a munkáltató stílusát / véleményét / szabályzatát mutatják.
2017. aug. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
51%
A termékei tényleg jók, de maga az ember valóban egy hányinger, legalábbis az évek alatt nekem ez jött le.
2017. aug. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tud letiltani, nem fárasztom magam ilyesmivel.


16/df

2017. aug. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem tud letiltani, de ha az én oldalamra írna biztos letiltanám.
2017. aug. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ki ez?
2017. aug. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
engem Kasza Tibi barátnője tiltott le az instájáról. :D
2017. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!