Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a franc baja van a svédeknek?

Mi a franc baja van a svédeknek?

2017. aug. 2. 06:11
 1/4 anonim ***** válasza:
mit várnak ettől? Mire jó ez?
2017. aug. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%

Az az alapelv mögötte, hgy megpróbálják a nemi diszkriminációt csökkenteni, aminek rengeteg negatv hatása van. Majd meglátjuk, hogy beválik-e.


Neked mi a bajod ezzel?

2017. aug. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szerintem ez természetellenes, ennyi. Nekem nincs bajom azzal, hogy ha valaki felnőtt fejjel eldönti, hogy na mostantól nő vagyok vagy férfi vagy krumpli. De ezt nem tudom elfogadni, hogy egy eredendően ártatlan gyermeket egy ilyen aberált döntés elé állítanak. Alapvetően nőneműnek vagy hímneműnek születik az ember, gyerek korban ezt megkérdőjeleztetni elég meredek. Beteg ez a svéd társadalom, beteg ahogy eltapossák a saját történelmüket, kultúrájukat, és előtérbe helyeznek ilyen társadalomromboló dolgokat és más népek "kultúráját"...


Ez a véleményem, lehet vele nem egyetérteni, viszont a személyeskedésre (ha esetleg valakinek nagyon a lelkébe gázoltam volna) nem vagyok kíváncsi.

2017. aug. 2. 11:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Én veled értek egyet kérdező. Valaki vagy férfinek születik vagy nőnek. Beteges ettől eltérni. Egy kivétel van, ha a hormonok indokolják. Vagy pl kétnemű. Most nem jut eszembe hogy van ez orvosi szakszóval.
2017. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!