Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Elkezdtem könyvet írni, és elakadtam, egyszerűen nincs ötletem, valaki segítene?

Egy cikis helyzet-ötletre lenne szükségem. Ott tartottam,hogy a lány kapott egy levelet "a titkos hódolójától" és ezzel kapcsolatba mondanátok ciki dolgokat?

Előre is köszi :)

2017. aug. 14. 13:51  Privát üzenet  

A válaszok
A levél mellé csatolt egy használt kotont is, hogy a csaj kiszívhassa.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. aug. 14. 14:07 Privát üzenet

1, A levelet valamilyen óra előtt kapta, ezért gyorsan becsúsztatta a füzetébe/könyvébe, amit elkért tőle egy osztálytársa/tanára... odaadta neki, a levéllel együtt (nyilván véletlenül)

2, Kiderül, hogy a levelet nem is a titkos hódolójától kapta, hanem csak annak nevében írta valaki, hogy szivassa a lányt.

3, Megkapta a levelet, eltette, de véletlenül elhagyta.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2017. aug. 15. 18:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Izzadás. Elkezdtem sportolni, fogytam is, de mozgás közben elképesztő mennyire izzadok. Ez a túlsúly miatt van, vagy egyszerűen alkat kérdése? Nálam jóval nagyobb túlsúllyal...
Szerintetek mi legyen a címe? Elkezdtem írni egy történetet, sőt lassan be is fejezem de egyszerűen nem jut eszembe egy normális cím.
Elkezdtem kijátszani a gta5öt és egyszerűen rossz kedvem lett tőle ez normális?
Hobbibloggerek! Elkezdtem írni egy történetet, aminek már kitaláltam a cselekményét, és szerintem igazán ígéretes lehet, de egyszerűen nem vagyok elég ambiciózus, hogy haladjak vele. Mit tegyek?
Star Table 2 téli verziójával elkezdtem játszani (nem online) és egyszerűen nem tudok megmozdulni. Csak a kamera mozog de még csak azt se mondhatom, h elakadtam vmiben, mert,...
Szeretném folytatni a regényt, amit elkezdtem írni, de egyszerűen nem jön a lendület. Mit tehetnék?

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!