Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 16 évesen ciki lenne játékbolt...

16 évesen ciki lenne játékboltba menni?

Figyelt kérdés

Van egy sorozat amiért oda-vissza vagyok. Nem vagyok mániákus, hogy még a csapból is csak az folyik, de nagyon szeretem. Rengeteg dolgot csináltak pl párna, bögre, figura, baba, plüss, kártya stb stb stb

16 évesen nem lenne ciki pl figurát vagy babát megvenni? Tudom, nem a kor határozza meg, de miután nem is tudom hányszor mondta apám nekem azt, hogy "Szellemi színvonal" pedig csak egy régi mese egyik részét néztem és így tovább, felmerült bennem a kérdés.

Ciki vagy nem ciki, de annak ellenére, hogy kb 13 évesen az összes barbimat eladtam - amit nem bántam meg - rengetegszer fog el a vágy, hogy bemenjek egy játékboltba megnézni, az egyik kedvelt sorimból valami érdekes van e. :S


16/L



2017. szept. 5. 16:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Senki nem mondja meg, hogy magadnak vásárolsz-e, vagy ajándék lesz.:)
2017. szept. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem se kérdezik a játékboltban, hogy egyik unokámnak veszek-e ajándékot vagy magamat lepem meg.
2017. szept. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi már... :D


Én 18 éves létemre lazán bemegyek a könyvtárba, lekapom a polcról a Geronimo Stilton könyvet, és amikor megkerdezi a könyvtaros, kinek viszem, lazán rávágom, hogy magamnak. :D Pont nem érdekel, ki mit gondol.

2017. szept. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Én is szoktam néha játékboltba menni, veszek egy társasjátékot, vagy pár pakli kártyát.

De ha plüssjátékot is vennék, akkor se szólhatnak bele.

Szóval szerintem nem ciki. :)


22/F

2017. szept. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem az, persze van, aki beszól, de mindenre beszól valaki. Éld az életed s ne törődj velük.


Ismerek egy harmincas börtönőr férfit, akinek a szobája tele van mangával, figurával, animés poszterrel, de a kawaii stílusúakból :D


Nem azért van az a kifejezés, hogy homo ludens, hogy a játék bizarr dolog legyen felnőttkorban :D Az ember azon fajok egyike, amelyik egész életében szeret játszani.


A figurák nagyon nagy részét veszik felnőttek. Nekem is van, a páromnak is, pár éve vettük őket. Mágikus lány anime figmák, mondjuk nema tipikus mágikus lányos nyálas giccsparádé... Nem mintha azzal baj lenne, ha valaki azért van oda, játsszon azzal, persze.


Úgyhogy nyugi. Amíg meg nem halok remélhetőleg kb. 130 éves koromban, 90 év múlva, nem te leszel a legidősebb ember, aki figurákat s más játékokat vesz magának...

2017. szept. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
78%
Üzenem apádnak, hogy egy bunkóparaszt (így egybe). Én egy 42 éves férfi vagyok, és még tavaly is vettem magamnak Star Wars legot. Miért? Mert megtetszett. És fel sem merült bennem, hogy ciki lenne. Más sem mondta, különben ott helyben lefejeltem volna.:)
2017. szept. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Aki szerint ez ciki, annak már minden mindegy, mert meghalt a benne élő gyerek, így szép lassan elsorvad a lelke. 29 éves vagyok, imádom a játékboltokat, a plüssállat-felhozatalt mindenhol muszáj megnéznem, és ha szegénykéim egymás hegyén-hátán vannak a polcra hányva, akkor megigazítom őket, hogy mindegyik érvényesülhessen.
2017. szept. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem ciki, csak akkor, ha valamihez betegesen ragaszkodsz.
2017. szept. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 24 évesen a Matchboxokat, Hot Wheelseket gyűjtöm, időnként játékboltba is benézek. Nem ciki.
2017. szept. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Apádat büntiből beraknám egy napra a 14 éves lányom ágyába, amiben már alig tud aludni a sok plüss cucctól.Ja a szellemi színvonalról meg annyit hogy mindezek ellenére reál gondolkodású kitűnő tanuló.
2017. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!