Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehet buta kerdesnek fog...

Lehet buta kerdesnek fog tunni, de szerintetek elmenjek bulizni? A buli innen 70km. Ez egy partysorozat

Figyelt kérdés

Ebben az evben ez lesz utolso ilyen.A legjobb baratnommel mennenk..Ott lesz nagyon sok ismeros szoval biztos lenne tarsasagunk.Busszal mennenk oda is es haza is az elso reggeli busszal en olyan 6ra ernek haza (mas lehetoseg nincs)

Amiert “felek” menni;

Messze van,akarmi tortenik azert onnan nehez hazajutni

Mi lesz ha nem is erzem jol magam ott “szenvedjek” 5-6orat

Esot mondd es kinti program

A varost se nagyon ismerjuk


Viszont ekozben benne van a fejembe hogy leszallunk a buszrol taxival oda megyunk aztan vissza..Az elozo ket ilyen buli mindenki szerint az ev bulija volt es most is mennek jo paran

Szoval segitsetek lecci ti mitcsinalnatok a helyembe

17/L



2017. szept. 22. 13:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja az elozo kettore is akartam menni ami viszont nyaron volt es aztan megbantam hogy kihagytam..
2017. szept. 22. 13:32
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon rossz időt mond, én nem mennék ha csak szabadtéri. Ha lenne fedett rész is akkor meggondolnám. A szüleid engednének? Melyik buli ez? Amúgy meg én lehet megbeszélném anyáékkal hogy felesben a barátnőm szüleivel vegyenek ki nekünk valami olcsóbb szállást a buli közelében, így ha nagyon rossz lesz az idő vagy a buli el tudnátok húzódni, és nem kellene hulla fáradtan hazabuszozgatni. Már 2-3 ezerért lehet szobát kivenni.
2017. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A hoteles ötlet jó ötlet. Ha ez nem müködik valami miatt akkor én valszeg nem mennék. Kinti program, esik az esö, reggel 6 az soká van, egész másnap szép leszel esve. Beszéljétek meg a szobát.
2017. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!