Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most rossz színben lettem...

Most rossz színben lettem feltüntetve? Szégyenkeznem kéne emiatt?

Figyelt kérdés
vidéki kisvárosi környezetben járunk, hárman császkáltunk és iszogattunk, a kocsmák után olyan közepesen ittasan végül betévedtünk a város pizzériájába ahol a legjózanabb kikért egy sört kettőnknek. a srác elkezdte kitölteni pohárba, én szemben ültem vele és láttam hogy a pohár mellé tölti és arrébb toltam az üveg száját hogy a pohárba follyon... kicsit kitöltött az asztalra előtte. közben odajött a hely főnöke is és nagyokat pillogott hogy mi történik, lényeg hogy nem hagytak minket nyugton hanem a srác kezébe nyomták a maradékot és szívesen megkértek hogy távozzunk. nem volt balhé vagy bármi, mégis kellemetlenül érzem magam hogy megjegyeztek ott mint részegest, holott nem jellemző.
2017. okt. 1. 18:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!