Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szombatonként a 13-14 évesek...

Szombatonként a 13-14 évesek mit csinálnak, hogy nincsenek fent msn-en, facebookon?

Figyelt kérdés
Azt figyeltem meg, hogy a 13-14 éves iskolatársaim szombaton vannak legkevesebben és legkevesebbet fent msn-en, vagy facebookon. Minden más napon többet vannak fent, pont szombaton a legkevesebbet. De miért pont szombaton, amikor azt ember azt gondolná, szombaton semmi dolguk nincs, semmi feladatuk, nyugodtan tudnak számítógépezni meg internetezni?
2010. máj. 29. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Akkor tudják részegre inni magukat majd belefeküdni a hányásukba.. mert nincs másnap suli. Sajna ez így van legtöbbjüknél. TISZTELET A KIVÉTELNEK!
2010. máj. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Az ilyen korú gyerekek mind iskolába járnak, és a szombat az első nap a hétvégéből, amikor nem mennek. Általában ilyenkor később kelnek fel, és ezen a napon mehetnek le úgy, hogy másnapra nem kell tanulniuk. Vagy éppen a szüleikkel mennek valahová, vagy egyszerűen a haverjaikkal / csajukkal, barátjukkal töltik a napot. Én most 15 vagyok, 14-13 évesen szombaton tv-ztem, alapból délbe keltem ki az ágyból, és körülbelül kilencre értem haza.

A hét többi napján van mit tanulni másnapra, és ha leülnek tanulni általában az íróasztalon teszik, ahol a számítógép van. És egyúttal felmennek msn-re, bár gyakran elfoglaltba teszik magukat. :) Szerintem. Bocsi, ha zavaros

2010. máj. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem pl. hétköznap nem nagyon engednek el,ezért ilyenkor többet vagyok gépnél.

Hétvégén alapból tovább alszok,kitakarítom a szobámat,ha kell segítek a konyhába,esetleg elkezdek tanulni és a barátokkal vagyok.Szóval a szombatom elég zsúfolt és alig vagyok gépnél,van olyan,hogy hétvégén egyáltalán nem gépezek,mert kihasználom,hogy elmehetek nyugodtan a barátaimmal.

15/L

2010. máj. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azt nem értem hogy miért van olyan aki szombaton a gép előtt ül.. kockulsz vagy mi?
2010. máj. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!