Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki illetéktelenül használj...

Valaki illetéktelenül használja a linkedint a nevemmel, e-mail címemmel. Mit lehet ilyenkor tenni? Belépni nem tudok, e-mail elérhetőségüket nem találom, fb-n jeleztem a problémát, szimplán visszakérdeztek de nem íntézkedtek.

Figyelt kérdés

2017. nov. 2. 09:17
 1/4 anonim ***** válasza:

"nem íntézkedtek"

Mivel előbb bizonyítanod kell, hogy tényleg a te fiókod...

2017. nov. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

e-mail címeddel hogyan tudja használni?


Megoldás: Lépj be az e-mail fiókodba, és kérj új jelszót.

Majd lépj be a linkedinre, és kérj új jelszót ott is. Legközelebb pedig SENKINEK se add meg a jelszavaidat, és nem lesz ilyen problémád.

2017. nov. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem adtam ki, s nemhogy kilépek előzményeket is törlök, ha úgy adódik. Viszont így nekem nincs meg a linkedin jelszavam.
2017. nov. 3. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

"Nem adtam ki,"


Akkor honnan tudta meg az illető a jelszavadat?

Egyébként az e-mail címedre kérhetsz jelszómódosító levelet a linkedintől, elfelejtett jelszó miatt. Módosítasz és probléma megoldva.

2017. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!