Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Veszprémiek! A Heim Pál...

Veszprémiek! A Heim Pál Gyermekkórház, a városon belül hol található? Melyik utcában?

Figyelt kérdés
Suliba vállaltam el egy kutatást, és ha jól tudom engedéllyel be lehet menni. Egyik ismerősömmel mennek, de neten nem találom hogy hol van a kórház helyileg és nem vagyok jártas Veszprémben sajnos :(

2017. nov. 5. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:

ilyen névvel ne is keress kórházat Veszprémben, mert az Budapesten van.

95-ben bezárt a veszprémi.

2017. nov. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De hol van az épület? Nem az a kérdés, hogy üzemel-e.
2017. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát ha ez is jó, akkor Hóvirág utca 1
2017. nov. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ooo nagyon szépen köszönöm
2017. nov. 5. 12:29
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyetem, Liget felé keresd.
2017. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen engedely? Oda sehogy se lehet elviekben bemenni. Gyakorlatilag besetalsz, de en nem ajanlom nagyon sokszor vannak ott a rendorok. Meg a sok barom oda jar petardazni, inni, torni zuzni. Youtubeon van rola fent video, lehet ez is segitseg. Amugy milyen kutatas? Errol irnal? Ez erdekrl engem, hogy mirol kell pontosan...
2017. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!