Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztrákok valóban szinte...

Az osztrákok valóban szinte egy emberként büszkék voltak Conchita Wurstra, mikor megnyerte az Eurovíziót?

Figyelt kérdés

2017. nov. 20. 22:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést a sógoroknak tedd fel persze osztrákul.:-)
2017. nov. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom, hogy egy emberkent-e, de az teny, hogy Ausztriaban jarva plakatokat lattam, ahol hirdettek a csavo portrejat. Idiotak. Ez a Conchita Wurst egy nagyon gonosz mediahack.
2017. nov. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a neve tetszett a legjobban mert ugye a conchita spanyolul p***it jelent, a wurst pedig kolbászt. Volt humora a fickónak a névválasztással.
2017. nov. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Utolso: ez nem humor, hanem cinizmus. Hulyenek nezi az embereket. Tudja, hogy ma olyan legkor van a nyugati vilagban, hogy ma mar minden devianciat kotelezo toleralni. Neki ez egy szerep, amit kitalalt, mert tudta, hogy az emberek ra fognak szavazni, hogy igy bizonyitsak, mennyire toleransak. Nem veletlen, hogy ez Ausztriabol jott, ahol a van egy eros nemzeti buntudat Hitler miatt.
2017. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!