Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ez a nagy Star Wars rajongás/f...

Ez a nagy Star Wars rajongás/felhajtás igazi, vagy csak valamiféle csoportba tartozni akarás az emberek többsége részéről?

Figyelt kérdés

Emlékszem, mikor az egész még szinte senkit sem érdekelt, pedig már jó ideje elérhető volt.


Ez a mostani nagy hype 'igazi', vagy csak az emberek akarnak ennyire megfelelni az ismerőseik/barátaik ízlésének, akik valódi rajongók?



2017. dec. 13. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
A hiba benned van. :)
2017. dec. 13. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem azért látod ennyire szembetűnőnek a mostani nagy "hype", mert elég sokáig nem volt olyan intenzív munka a Star Wars univerzumban, mint mostanában, mikor rengeteg film készül párhuzamosan és egymás után. Vannak rajongók, akiknek a rajongása kizárólag a filmek irányába mutatkozik, és ők sokkal többen vannak, mint akik folyamatosan, a mozik szempontjából "csendes" időszakban is követték a történeteket, rajzfilmeket, vagy akármit. Én sem vagyok annyira képben ezzel kapcsolatban, de szerintem felfújod ezt az egészet. A filmrajongók régen is rajongók voltak, egy komplett generáció nőtt fel az első részeken, és sokan továbbadták ezt a gyerekeiknek (ahogy pl. én is láttam minden akkor elérhető filmet gyerekkoromban, és a szüleim csillogó szemekkel beszéltek róla, és azóta is együtt megyünk minden alkalommal a moziba, ha új film jön ki).


Szerintem szó sincs megfelelésről, én ismerek rengeteg embert, akik soha nem látták a SW filmeket, vagy egyszerűen nem szeretik őket.

2017. dec. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szerintem kissé félreértetted, vagy én mondtam rosszul..


Nem azokról kérdeztem, akiknél mindig is megvolt a rajongás a széria iránt, hanem azokról, akik hirtelenjében lettek "rajongók".

2017. dec. 13. 13:41
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem, nem arról van szó, hogy most hirtelen Star Wars - rajongó lesz valaki, akit eddig nem érdekelt. Inkább arról, hogy bővül a "klub" fiatalokkal, akik még nem is éltek, amikor indult a széria.
2017. dec. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sok ismerősöm azt se tudta hogy létezik a Star Wars... gondolom hogy jött az Ébredő erő, megismerték, megnézték az előző 6 filmet, s megtetszett nekik... ennyi szerintem a történet. :D
2017. dec. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!