Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed azokról, akik...

Mi a véleményed azokról, akik kaszinóban dolgoznak?

Figyelt kérdés
Vagy inkább mi az átlagmagyar véleménye, ha azt hallja, hogy egy ismerőse pinclr, séf vagy laposztó egy kaszinóban?

2017. dec. 14. 09:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
91%
Igazából semmi, nincs előítéletem. Az is egy munka.
2017. dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Pénzt keres a maga módján. Semmi más nincs ezzel kapcsolatban (Esetleg még annyi, hogy bizonyos körülmények között nagyon fárasztó munka lehet, meg sok esetben ki kell öltözni hozzá.)
2017. dec. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy nincs az a pénz, amiért semmirekellő szerencsejátékosokat szolgálnék ki. Bűnözők és a rbancaik, függők járnak oda, a társadalom legalja. Nőként meg valószi'nű veszélyes is lehet ott dolgozni. Soha nem voltam kaszinóban, de i'gy képzelem el a kaszinók világát. Tanácsolnám, hogy keressen valami olyant, ahol jobb környezetben forog. Még akár egy lepukkant kocsma is jobb a kaszinóknál.
2017. dec. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Azon kívül, hogy mosz már Andy bácsit szolgálod vele, semmi baj nincs az egésszel. Az, hogy milyen emberek járnak oda, mindegy. Hogyan b@$$zák el a saját életüket... Neked nem mindegy? Pénzt visznek a kaszinöba, te abból kapod a fizetésed, ennyi. Taxis vagyok, van, hogy a lepukkant alja nép utazgat, mert még gyalogolni is lusta, segélyből tengődik, de így is képes taxira költeni, aztán hó vége felé meg koplal. De pont le$z@rom, amíg az én zsebembe tömi a segélyét. Ugyanez a kaszinóval. Az is egy munka, ha meg szereted is csinálni, akkor mindegy ki mit mond.
2017. dec. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#3

"Soha nem voltam kaszinóban, de i'gy képzelem el a kaszinók világát. "


Oké, az rendben van, hogy így képzeled el a kaszinók világát, de ennek milyen relevanciája van a kérdéssel kapcsolatban? :)


A kaszinók többnyire az egyik legtisztább munkahelyek közé tartoznak. Ezerszer tisztábbak bármelyik zugkocsmánál, ráadásul aki kaszinóba megy, az sokkal inkább viselkedik, mint akik lepukkant kocsmákba járnak. Már csak azért is, mert kaszinókban mindig vannak kidobófiúk (lokális rendfenntartó erők :D), akik gondolkodás nélkül, az első apró jelre közbelépnek hogy ne legyen semmiféle balhé, míg ez kocsmákra nem igazán jellemző. Tehát sokkal biztonságosabb is egy kaszinóban dolgozni, mint egy kocsmában.


Mellesleg egyetértek a négyessel, aki kaszinóba megy, azoknak többsége már előre megbarátkozott a gondolattal, hogy ő bizony ma lehet (jó eséllyel), hogy megszabadul a pénzétől. Ha nem nálam, akkor másnál, de el fogja verni ami a zsebében van. Akkor meg már miért ne én legyek az, akinél ezt megteszi, miért engedjem át másnak?

2017. dec. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Duenna ***** válasza:
100%
Nincs véleményem. Az is munka. Az már más kérdés, ha valaki kaszinóban játssza el a pénzét.
2017. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy úri embert és nagyon jó véleményem van róla. Jó véleménnyel vagyok róla.
2017. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a vélemenyem az ilyen emberekről, hogy ők kaszinóban dolgoznak. Nagyjából, ennyi...
2017. dec. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd: mi a véleménye az átlagembernek, a Szerencsejáték zrt- nél dolgozókról.
2017. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül, bár kérdezhetném akár azt is. Viszont én kifejezetten a kaszinóban dolgozó emberekre kérdezek rá.
2017. dec. 14. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!