Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki elmagyarázza a chemtrai...

Valaki elmagyarázza a chemtrailes Fb csoport hisztit? :D

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy a régi csoport újra aktív, és hogy az új archiválva lett. Addig jutottam, hogy B Zsolt valakit ócsárolt, aztán feladtam :D

Nem vagyok az elejétől fogva tag, nem is töltöttem minden időmet ott, minden nap visszapörgetve az előző napi contentig, kedvem sincs féltucat 200 kommentes posztot végigbújni szóval nézzétek el nekem.


Tehát valaki összefoglalná úgy nagyjából, hogy mi történt, ki volt ki ellen? Ki tiltattatott le kit?

Csak szépen, teljes nevek nélkül, körülírva nem személyeskedve. Nem akarok balhét :)



2018. jan. 19. 23:03
 1/4 anonim válasza:
Milyen régi csoport? Pont azt keresem, hova ment mindenki, de nem találok semmit.
2018. jan. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Volt egy csoport, ami le lett tiltva. Aztán alakult az új. Aztán a régiről leszállt a tiltás. S ugyanebben a csoportban több ember elkezdett bizonyítékokon alapulva egy drámát. Minek hatására az új csoport archiválva lett. Az adminok meg sokan törölték/rejtették a profiljukat. Sok embert kis is dobtak, vagy törölték az ismerőseik közül.
2018. jan. 21. 10:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Mikor csatlakoztál? Az új csoportot látod? Látod, hogy archiválva lett? A régire ha rákeresel (teljesen ugyanaz a neve) azt látod?
2018. jan. 21. 10:16
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Pal Balazs hosszan.leirja.

2018. jan. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!