Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha kézzel írt önéletrajzot...

Ha kézzel írt önéletrajzot kértek valahova (OKJ-s képzéshez), akkor azt milyen papírra írjam (üres, vonalas) és melyik típust?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 20:05
 1/5 anonim válasza:
Velünk mindig A/4-es fénymásolópapírra íratták az ilyen dolgokat. Meg végülis azon mutat szépen...szerintem.
2010. jún. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

vonalasra, mert szépnek fog tűnni, és könnyű lesz elolvasni, valamint az írásszakértőknek elemezni.


franciakockás, ha statisztika/pénzügyi/könyvelői/marketing/közgáz/adminisztrációs típusú pályára mész

2010. jún. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! =)
2010. jún. 5. 20:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindig vonal nélkülire szoktam írni, de rakok alá egy vonalas lapot, hogy egyenesek maradjanak a soraim.
2010. jún. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És milyen típusút írjak? Mert ugye most érettségizek, szal fiatal vagyok még és nem is nagyon van mit beleírnom... =D Iskolák,nyelvvizsga, elérhetőségek...őő kb ennyi is =D szóval ha amerikait írok akkor az elég gyér lesz. =P Szerintem sima lapra fogom írni... =)
2010. jún. 5. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!