Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki az a grofo? Cigányoktol...

Ki az a grofo? Cigányoktol szoktam hallani hogy majd a kis grofo meg ilyenek nah de ki az a grofo?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 22:20
 1/7 anonim válasza:
75%
Egy beképzelt kis cigány ge.i aki sok pénzt lopott és elvan szálva magától. Amúgy énekelni szokott, de elég szánalmas. (youtube-n kis grofó néven) De nemtom mit emlegetik 1x orbabasznám elsírná magát
2010. jún. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

A második hozzászólással kapcsban:

Családi összetartás terén valóban soha a nyomukba se fogunk érni a cigányoknak.Lehet,hogy egymásra szoktak menni kapával,kaszával...,de ha befogadni kell vagy adni,nem gondolkoznak,nem sajnálnak a másiktól semmit.

2010. jún. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2010. jún. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
77%
Én is meghallgattam hogyan énekel ,de nekem nem tetszik mert olyan mintha mindig refrént énekelne csak ismétel.Nem tudom ki írja a dalokat.A hangjáról csak annyit hogy orrban énekel és nem képzi jól a hangokat,na szóval van még mit tanulnia.Az már más dolog ,hogy van akinek így is tetszik és meg van vele elégedve.A hozzászólóknak pedig üzenem ez nem egy rasszista kérdés volt.
2010. jún. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
A "grófó" egy divatos cigány becenév. Miskolc környékén is van ilyen becenevű féreg,de Szolnokon is tudok ilyet. A ki a youtube-on van,az nem tudom hová való.Szerintem több száz ilyen grófó ganyé is van.
2012. jún. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%

"Családi összetartás terén valóban soha a nyomukba se fogunk érni a cigányoknak.Lehet,hogy egymásra szoktak menni kapával,kaszával...,de ha befogadni kell vagy adni,nem gondolkoznak,nem sajnálnak a másiktól semmit."


Akkor miért nem segítik ezek a maffiózó pénzes cigányok a putrilakó "szegíny tezstvíreiket"? Ha annyira nem sajnálnak semmit a másiktól, akkor a milliókkal pózolás helyett, adjanak belőle a többieknek. De már az is haladás lenne, ha adóznának az államnak, mert a segélyek nagy része úgyis a kisebbséghez vándorol.


Amúgy minden nagyobb településen akad egy Grofo, népszerű becenév.

2012. jún. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a Grófó név LÉTEZIK!! a gróf szóból ered, és nem kell okoskodni anélkül, hogy utánanéznétek... amúgy meg egy átlagos mulatós zenész szerő képződmény.
2012. dec. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!