Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Dancsó Péter miért lopja...

Blueslilme kérdése:

Dancsó Péter miért lopja na_csa és gennyes_csecsemő stílusát?

Figyelt kérdés

A fent említett na_csa és gennyes_csecsemő nevű instagram oldalak 2016 novembere és 2016 január óta csinánlja azt a stílust amit Dancsó Péter(Videómánia) 4 hónappal ezelőtt összemosott hozzá adta a “gádz$i” szót majd sajátjaként kezeleve gyártja videóit.

De miért nem veszi senki sem észre?



2018. jan. 28. 13:35
 1/6 anonim ***** válasza:
47%

1. Mert megteheti.

2. Az nem a Dancsó hibája, hogy te nem vagy fogékony az iróniára, és lopásként értelmezed.

2018. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
17%
Mert a nézőközönsége átlagéletkora 8-12 év, ami erős visszalépés a 8 évvel ezelőtti 20-hoz képest. Ez okból sem nézi őt már normális ember, úgyhogy menj te is, foglalkozz valami értelmesebbel.
2018. jan. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszi a valszt
2018. jan. 28. 16:18
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy irónia, de az a probléma, hogy a 10-12 éves nézői ezt nem iróniaként fogják fel...
2018. jan. 28. 16:22
 5/6 Saavedro ***** válasza:
100%
Az az ő bajuk. Ismered azt az Örkény jelmondatot, hogy 'Nincsenek buta emberek, csak rossz Egypercesek!'? Na, az pont erről szól.
2018. jan. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
56%
Pár műsorát megnéztem, és én is észrevettem., mert ismerem a fenti insta/tumblr oldalakat. Dancsó egy iszonyat igénytelen szar lett sajnos, elnézést, de a lopást mindennél jobban gyűlölöm.
2018. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!