Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A munkahelyemen sokszor...

Humpedli kérdése:

A munkahelyemen sokszor megeszem a mások által hozott csiliszószt, savanyúságot, mustárt. Azt mondják illene néha nekem is hoznom valamit. De ugyan miért várják el ezt tőlem. Akkor ne kínálgassanak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2018. febr. 6. 13:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te troll vagy. Nem hiszem, hgy valaki magától nem érzi, hogy vagy ne zabáljon bele más ételébe, vagy ha elfogadja, akkor azt viszonozni kell. Főleg ha már szóltak is érte, hogy “husika te csak elfogadsz, de sosem adsz”. Tehát marad a trollkodás.
2018. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

1: E szerint te nem vagy közösségi ember. Nincsen benned közösségi érzés.

Idáig tuti.

2: De még az is lehetséges, hogy önző vagy.


Megoldás:

1: Hidd el nekik, amit mondanak, és vigyél néha te is valamit.

2: Ezt gondosan titkold el! Lásd: 1. pont.

Ez nagyon rossz egy jól működő munkahelyen, szóval próbálj meg legalább valamennyire alkalmazkodni hozzájuk!

2018. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van egy gyökér a munkahelyünkön, 43 éves, az annyával lakik egyedül, nője szerintem sose volt még. Csurom ideg. Hosszú évek óta ugyanabba a ruhába jár dolgozni. Egy nap megiszik vagy 1 liter (!) kávét. Legalább. Persze amit a dolgozók közösen maguknak főznek abból szokott kunyerálni, de sosem száll be az árba.


Nem mondtam, hogy gyökér vagy, na meg akinek nem inge nem veszi magára. Vegyél nekik Te is! Ők is megkínáltak! Ne b/szd meg az utolsó filléreket is, ennyi igazán belefér.

2018. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!