Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ismertek személyesen instagram...

Lostin kérdése:

Ismertek személyesen instagram vagy youtube celebet? Vagy találkoztatok valamelyikükkel élőben?

Figyelt kérdés
olyanokra gondolok, akik nem tévéből vagy máshonnan lettek celebek, hanem az instagram vagy youtube által. Például Szever Misii, Dancsó, Doggy Andi stb.

2018. febr. 15. 12:30
 1/3 anonim válasza:
100%

Ha a playit meg ilyen sz_rokra gondolsz akkor igen.

Zsozé, Thevr, Szalay Isti, bturbo


Ők azok akikkel beszéltem élőbe már vagy legalábbis közelről láttam. Meg még párat láttam ezeken az eseményeken, de akiket úgy nem ismertem azokhoz nem mentem oda.

Zsozé volt a legjobb fej, a VR srácok pedig baromi alacsonyak. A 185 centimmel úgy álltam mellettük mint Gandalf 2 hobbit mellett.

2018. febr. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én Szirmait láttam kétszer, egyszer a 2 metróban, a Batthyány tér mozgólépcsőjén, másodszor pedig Lomb utcában.
2018. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Alexy Vivi férjével egy iskolába jártam. Röhögtünk egy jót amikor megtudtuk, hogy megnősült. Kissé meleg volt nála a helyzet, ha érted mire gondolok.
2018. szept. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!