Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Alkudozásnál szokott működni...

Alkudozásnál szokott működni ez a technika?

Figyelt kérdés
tehát kínálnak valamit piacon egy árért. én mondok rá egy kevesebbet, amit mindenképp adnék érte, erre az eladó vagy mondja hogy nem adja, vagy mond egy közteset, aminél én eljátszom hogy akkor nem kell (pedig végső esetben a köztes is megfelelne) de ha egy lépés után nem szól utánam hogy oké ideadja kevesebbért akkor magamtól visszafordulok hogy akkor mégis kell a kisebb árért, -de nem annyira mint adni akartam érte eredetileg- ez rosszabb helyzet? esélyes hogy akkor már annyiért sem adná mint amit ő gondolt engedni belőle?:)
2018. febr. 18. 19:26
 1/1 anonim ***** válasza:

Piacon sárgarépáért nem alkudozunk csak ha nagyobb menyiséget veszünk max akkor ..

De ha pl autót szeretnél vásárolni ez a módszer akkor működik és jó is lehet, vigyázz hogy alkudozol ha nagyon keveset mondasz komolytalannak néznek , mindig végezz elötte kutató munkát.

2018. febr. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!