Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ismerősöd aki...

Van olyan ismerősöd aki halkan beszél, és még kiabálva is halkan? Nem szokott idegesíteni titeket? Kíváncsi vagyok mi lesz ha csak ő lesz az utcán egyedül.

Figyelt kérdés

2018. márc. 1. 07:50
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Van, szinte motyog, alig értjük mit mond, folyton vissza kéne kérdezni. Én nem kommunikálok vele mert 2 percnél tovább nem bírom, hogy valaki ilyen balfsz 40+ éves ffi létére.
2018. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És olyat mondott egyszer hogy sokan voltak a tömegközlekedésen és nem volt megnyomva a leszállógomb és elvitte a végállomásra. Nekem is kaki érthetetlen a hangom, de megértik az idegenek is :) több válasz is johet.
2018. márc. 1. 08:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha az utcán lenne egyedül? Valószínűleg nem fog magában halkan beszélgetni. ._.
2018. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De ha egy banda állítaná meg és csak ő lenne egyedül. Érted nem? És kíváncsi leszek hogy a gyerekével hogy fog beszélni? :D veletek van ilyen vagy?...
2018. márc. 1. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha egy "banda" megállít, akkor teljesen mindegy, hogy csendben maradsz vagy ordítozol velük, mivel ugyanúgy legjobb esetben is csak meg leszel verve.

Van ilyen ismerősöm egyébként, igen, nincs vele baj.

2018. márc. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csak olyan van, aki nem tud halkan beszélni. Rém ciki, amikor hallkan próbál suttogni de az is olyan hangos hogy mindenki hallja
2018. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok :D Alapvetően csendes, visszahúzódó ember vagyok, én úgy hallom, hogy normális hangerőn beszélek. Társaságban nem igazán szoktam beszélni, de ha mondjuk egy-két baráttal beülünk valahova vagy csak beszélgetünk, ők mindig hallják, amit mondok, ha nincs nagy háttérzaj. Az iskolában mindig leüvöltött a tanár, mert nem hallotta, amit mondtam, emiatt nem is jelentkeztem soha órákon. Az sosem zavarta, hogy azért nem hall engem, mert 20 másik gyerek az órán emelt hangon beszélget, én meg úgy voltam vele, hogy nem fogok egy matematika óra miatt kiabálni. Ha olyan a szituáció, akkor persze tudok kiabálni, csak nem szeretek direkt feltűnést kelteni.
2018. márc. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!