Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kirúghatnak valakit pletyka...

Kirúghatnak valakit pletyka miatt?

Figyelt kérdés

Nos előre is leszögezem nagyon restellem a dolgot és igen kezelnem kéne magam.


A munkahelyemen ma beszélgettem egy kollegámmal aki mondta nekem, hogy fontolóra vette, hogy kilépne mert elege van belőle, hogy nem tud előre lépni, stb. Később egy másik kollegám szóba hozta az előbbi illetőt és mondtam neki, hogy hozzám hasonlóan ő is kiakar majd lépni. Na ez futótűzként terjedt a munkahelyen (persze már úgy adták tovább, hogy már be is adja felmondását pár napon belül) és többen megállították a kollegámat, hogy igaz-e a hír. Ő persze (jogosan) egyből nekem szólt. Most gyötör a bűntudat, hogy akár ki is rúghatják.



2018. márc. 12. 17:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt a pletyka miatt nem fogják kirúgni, de úgy fogják kezelni, hogy ő már úgy is megy el...
2018. márc. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi erővel mindenki nekiállhatna azt terjeszteni bárkiről, aki neki nem szimpatikus, hogy XY fel akar mondani. Úgyhogy nem, emiatt biztos nem rúgják ki.
2018. márc. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha pletyka miatt rúgnák ki az embereket, akkor Magy.ország 99%-a nem dolgozna, illetve állandóan új helyet kellene keresnie.
2018. márc. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy pletyka miatt kirúgnák, illetve majd tanul az esetből, hogy nem szabad dobálózni a felmondással, mert ez hihetetlenül gyorsan elterjed! Csak akkor szabad a felmondásról beszélni, mikor már néhány napon belül be is adod a papírt.
2018. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehet egy férfi ilyen felelőtlenül pletykás! És akkor még ránk, nőkre mondják!
2018. márc. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, amikor rosszindulatú pletykák miatt egyik vagy másik félnek végül távoznia kell. Ez nem olyan. Kérj tőle bocsánatot, és le lesz rendezve!
2018. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!