Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mondjatok olyan megtörtént...

Mondjatok olyan megtörtént eseteket, amit Németországban vagy Ausztriában élők vagy dolgozók személyesen megtapasztaltak vagy átéltek az ottani afrikai, arab migránsokkal szemben?

Figyelt kérdés

Mondjatok olyan megtörtént eseteket, amit Németországban vagy Ausztriában élők vagy dolgozók személyesen megtapasztaltak az ottani afrikai, arab migránsokkal szemben?

Jó és rossz valóban megtörtént esetek érdekelnének.

Nem a médiában, hallott sztorik érdekelnek, hanem, hogy valóban mik vannak ott.



2018. márc. 13. 14:03
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Londonban két arab fickó épp az ablakunk elott estek egymásnak, egybol hívtuk a rendorséget, de nem mertunk kimenni megállítani a bunyót. Mire megjottek a rendorok az egyik félájultan fekudt a másik meg még mindig a fejét pufolte... volt egy kis vér az biztos, de végulis saját lábán ult be a mentokocsiba.

Ez egymás ellen volt de ismeroseimet betámadták mert azt hitték az egyikre hogy meleg, végulis a tobbi járókelo megfenyegette a támadót h hívja a rendoroket erre elfutott.

sok-sok verekedos sztorit hallani londonban, foleg az én keruletemben hounslowban, ahol az emberek 90%-a bevándorló.

Én már az évek alatt hozzászoktam, de azt nem akarom, hogy az én hazámból is ez legyen, és hogy a magyaroknak is el kelljen turni ezt, mint az angoloknak!

2018. márc. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

ÉN Németországban élek, és ugyan többször kerültem kapcsolatba migránoskkal, de csak pozitív dolgokat tapasztaltam.


Egy sziriai nö (25-26 éves) egy éve él itt, most tette le a B2-es nyelvvizsgát és ösztöl óvónöként dolgozik.

Egy libiai férfi most végzi a müszaki egyetemet, még két éve van hátra.

Egy afgán nö két éve él itt, hibátlanul beszél németül, egy nagyobb üzletben eladónö.


Ök azok, akik a szomszédságban laknak és személyesen ismerem öket.


Van aztán több, akit csak látásból ismerek, ök a városnál vannak alkalmazásban, és a parkokat segítenek ápolni.


Negatív történetet nem tudok mondani, itt ilyen tudtom szerint nem fordult elö.

2018. márc. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
8%
Utolsó válaszadó után levonva : az remény keltő hogy kábé 8-10 személy nem patkánykodik a több millióból ugye ? Ez a az arány a hazai dzsipszikre is áll . Mert minden ember ismer legalább egy emberséges cigányt , mindenki ugyanazt az egyet ...
2018. márc. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Látom, nem fogod fel a lényeget!! Az általam ismert ÖSSZES migráns ebbe a kategóriába tartozik és nem egy pici faluról van szó, azaz az ismerösök által ismert problémamentes migránsok nem ugyanazok, akiket én ismerek.


Emellett (az igen nagy) ismeretségi körömben (több városban az ország különbözö területein) SENKI nem ismer olyan negatív esetet, amit személyesen tapasztalt, és aézek a pletykaszintü infók is igencsak kevés esetre vontakoznak.


Azaz a környéken élök közül nincs (azaz 0!!!) az olyan, aki nem normális, azaz itt 100%-ban problémamentesek.


Az általad több millió (mellesleg szó sincs több MILLIÓRÓL) nem releváns, mert mindenki, aki erre hivatkozik, az nem személyes tapasztalatokról beszél, hanem csak sokadik körön át hallott pletykákról.

2018. márc. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit érdekel, sok statisztika megtalálható az interneten. Német nyelvterületen egyáltalán nem vagyok ismerős, de pl két évig Plastow-ban éltem, ami London etnikailag legkevertebb része (amúgy soha semmi atrocitás nem ért, lehet hogy csak szerencsés voltam, nem tudom), ezért meg is lepődtem, hogy Hounslow-ban 90% a bevándorlók aránya. Gyorsan ellenőriztem is, és kiderült, hogy a lakosság 53.3%-a fehér (ezek közt persze vannak kelet-európai migránsok is), és 1.4% az arab.
2018. márc. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Salzburg, Ausztria:


Persze nekem is vannak fenntartásaim, nem hiszem h az ország ennyi embert be kellene fogadnia. Mindenesetre az itt eltöltött 2-3 év alatt engem tulajdonképpen szinte egy konfliktus se ért, de minden nap látok pozitív történéseket. Általában ezek a migránsok egymással elvannak, ha van is valamilyen kriminalitás, azok migráns csoportok közötti feszültség.


A lényeg: ha napi szinten mész a városban, olyan mint pl. Budapest, csak sok embernek más a börszíne :D


Egyébként tele van román meg magyar csövesekkel a város vagy akik laknak valahol azok is segélyen élnek! Ez engem sokkal jobban zavar!!

2018. márc. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Le vagy ragadva de hogy megértsd : 1, Minden bizonnyal nem azokról a területekről beszélsz ahol zéró az európai , ugye ? Azok a 80as évektől már élhetetlenek voltak . Az pedig lényegtelen hogy miért lázadoznak balhézva kiket vernek agyon fajtabelit riválist vagy turistákat . 2, Elég bajt okoznak a rendőröknek lakosságnak a sivatagi barnák minden országban , alvilág nagy részét a színesek alkotják . 3, A mostani beözönlők nem vendégmelósok , primitív szerencsétlen népségek akik fanatikusak . A terror cselekmények valósak mindenhol , elég egy is ebből . De lesz sajnos sok minél többen lesznek és egymás ritkítása is cél amire minden eszközt felhasználnak .
2018. márc. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem vegyesek a tapasztalataim, Lahrban semmi probléma nem volt, igaz, ott főleg oroszok vannak, Kazahsztánból.

Oda telepítette Sztálin a volgai németeket, azok utódai, illetve echte orosz is sok van közöttük. Néger, arab viszont alig.

Máshol ellenben láttam problémákat, nem túl komolyakat, de azért régebben ilyen nem volt.

Fogdossák a nőket, ez meglehetősen gyakori, sok a lopás, ami talán a rablás kategóriáját is kimeríti, kitépik a gyengébbek kezéből a telefont, a táskát, a kassza után mások bevásárlókocsijából egyszerűen kivesznek valamit, főleg ha többen vannak.

Magam is több esetet láttam, a saját szememmel, de mások is elmondtak történeteket.

A viselkedésük is riasztó, ha sokan vannak. Hangosak, erőszakosak, még véletlenül sem húzzák meg magukat, tolakodnak, lökdösődnek, a busz egyik végéből a másikba ordibálnak, karattyolnak.

Ha kevesen vannak, akkor nincs akkora baj velük, ez kétségtelen.

Vannak normálisak is közöttük, de nehéz ezt felbecsülni, mert ahhoz túl sok a negatív példa.


Sajnos soha nem fognak integrálódni, még a rendesebbeknek látszók sem, mert azok is a maguk módján visszafogottak.

Mellesleg én tisztában vagyok azzal, hogy a világ népei előbb, utóbb feltétlenül összekeverednek, de a mai iramot túlságosan gyorsnak tartom és a módját sem helyeslem.

Akiknek szüksége van arabra, négerre annak, vagyis azoknak az országoknak körültekintőbben kellene eljárni.

Már a beengedéshez is amolyan zöld kártya jellegű rendszert tartanék helyesnek, aki meg a legcsekélyebb vétséget elköveti, azt azonnal kiseprűzném.

Csak annak adnék tartózkodási engedélyt, aki megérdemli.

2018. márc. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!