Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti szerintetek az normális,...

Ti szerintetek az normális, ha megnézek egy horror filmet és utána semmi olyan érzésem sincs hogy, talán ez létezik vagy valami ilyesmi?

Figyelt kérdés

Apum azt mondta hogy ez nem normális.

Én 13 éves vagyok és én se tartom normálisnak.

A válaszokat előre is köszönöm.



2018. márc. 17. 21:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez kellene hogy legyen a normális, sajnos az emberek többségébe belenevelték az olyantól való félelmet, ami nem létezik. Én is szoktam félni, pedig tudom, hogy nincs semmiféle természetfeletti dolog, de ez a félrenevelés egyik átka, nagyon nehezen lehet kiűzni. Te örülj neki, hogy nincs ilyen problémád.
2018. márc. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert édesapád szerint az lenne a normális, ha hinnénk a szörnyekben?
2018. márc. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor van para ha elhiszed.
2018. márc. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó hogy nem vagy befolyásolható. Én felnőtt embert is láttam rettegni minden szartól egy ilyen film után. Apukádnak örülni kéne hogy nem visítozol az árnyékodra meg kelted fel az egész családot mert félsz egyedül egy ilyen film után.
2018. márc. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ott van mindenkiben a "mi van, ha..." :D
2018. márc. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A horrorfilmek általában 18 év alatt nem ajánlottak...

Igaz kedves kérdező?

2018. márc. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!