Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudnék Debrecenben színész...

Hol tudnék Debrecenben színészkedni?

Figyelt kérdés
Régóta érdkel és úgy gondoltam most kipróbálnám magam. Már mióta keresem, de nem találok semmit! Abszolút hobbiként szeretném, bár később még több is lehet belőle. Engem kifejezetten a színészet, mint olyan érdekel. A Zenetheatrumrol hallottam, de az főként musicaleket csinál nem? Az én énekhangom meg, ugyan annyira nem rossz, nincs a toppon. Több éve zongorázom, ha ez dob valamit, és táncolni is tudok. Nem szeretnék az Adyba menni vagy a Színműv.-ig várni és a suliban sincs drámaszakkör. Segítsetek! Hol van esélyem, ahol még nem késő elkezdeni?

2018. márc. 18. 22:19
 1/2 A kérdező kommentje:
Ui.: 14/L
2018. márc. 18. 22:22
 2/2 anonim válasza:
Attól is függ hogy hány éves vagy
2018. okt. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!