Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A németek tényleg rasszisták?

A németek tényleg rasszisták?

Figyelt kérdés

Ismerosom aki kint dolgozik meselte h a nemetek mennyire lekezeloen es rasszistak

Marmint a tobbsege.

Ez mennyire igaz?



2018. márc. 21. 06:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
17%
A holokauszt mond valamit?
2018. márc. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Jo...

De nem tudom elhinni hogy tenyleg ilyenek...

Vki aki kint el biztos tobbet tud mondani.

Csak szeretnem tudni teneg mennyire igaz

2018. márc. 21. 06:49
 3/20 anonim válasza:
87%
Nekem ugy tűnik abszolut elfogadok, udvariasak, nem egy választ magyar párt is magának a magyarokrol a Balaton jut eszükbe, tetszik nekik a kulturánk.korrektül megfizetik a munkát, de pl egy olasz vagy török agyontuloráztat éhbérért és orditósak mert azt hiszik azzal van csak tekintélyük.
2018. márc. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Oh ertem

Ismerosom kozvetiton keresztul van kint.

Pl azt mondta: lekezeloek. Bunkok

De pl anyum meselte hogy ok magyon vendeg szerero es segito keszek...

2018. márc. 21. 07:13
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Amennyire az általánosítások általában...
2018. márc. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nyíltan túlzottan elfogadóak. De hogy ez mennyire őszinte az más kérdés. Sokat járok kinn, tapasztalatom szerint inkább hiszik is az elfogadást, mint megjátszanák. Úgyhogy az ismerősöd maximum pont egy szélsőséges társaságot fogott ki. ;)
2018. márc. 21. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%

Tuti rasszisták

Ezért is csináltak egy sorozatot, amiben egy "török vendégmunkás fia", akit egyébként egy török vendégmunkás fia játszik minden részben összetör pár drága audit, mercit és jónéhány egyéb gépet és ennek a főnöke még örül is.


Akinek eddig nem ismerős: Cobra 11

2018. márc. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
45%
Nem lehet általánosítani. Aki ismeri a magyarokat, lengyeleket, cseheket, meg a többi szorgos nemzetet, az azért tiszteli őket, aki meg csak a beözönlő migránsokat látja, az azonosít minket a szírekkel, afrikaiakkal.
2018. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Embere válogatja. A volt NDK területén élők nem olyan elfogadóak általában, a konzervatívabb déli részek németei sem. De egyébként nem "szabad" csodálkozni, mert annyian települtek be az elmúlt években Németországba, hogy ez biztos kiveri egyeseknél a biztosítékot.


Például azok az (idősebb) németek, akik jártak Budapesten vagy a Balatonnál, engem teljesen elfogadták itt Németországban, a fiatalabbak meg azt hitték, hogy félig ősember vagyok és időbe telt, amíg "megszoktak".


Viszont a tiroli osztrákokról és a svájciakról nincs jó véleményem, mert ha nem is rasszisták, de nem igazán szeretik az idegeneket.

2018. márc. 21. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen svajcba dolgozik meg volt ausztriaban szoval inkabb azok akik ilyen szelsosegesek?
2018. márc. 21. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!