Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mért van az, hogy a roma...

Mért van az, hogy a roma lányok mostanában jobban bejönnek mint a magyarok? A roma lányokra vigyáznak a szülei, vagyis az aki nekem tetszik arra igen Az összes magyar apuka azt mondja, hogy nem vagyunk cigányok pedig a lányaink csak a szexet akarják.

Figyelt kérdés

2018. márc. 28. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Megérzésem szerint, ez azért van, mert te is roma vagy. Nem baj, reméljük találsz egy helyes kislányt, akivel boldogan élsz.
2018. márc. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát ez azért nem minden roma lányra igaz. Ha tudnád, hogy mennyire k...lkodó, közönséges, iszákos roma lányt látok nap mint nap...


Ugyanúgy van tisztességes magyar lány is, mint tisztességes roma. Jobban kellene tudni válogatni a magyarok között, ha ennyire csak r...cot találsz. Mert rohadtul nem mind az.

2018. márc. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem ez fordítva jön le.

Lehet, hogy nem tetszik neked, de a cigányság erkölcsi mércéje számomra alacsonyabbnak tűnik, mint a nem cigányoké.

Tudtommal a szexualitás is előbb jelentkezik ebben a népcsoportban, már általános iskolában sem ritkaság, 12, 13, 14 éves lánykák járnak nagy pocakkal.

Cigány bűnözésről nem illik beszélni, mert az nincs, csupán a börtönök vannak velük tele, bár természetesen létezik erkölcsös, jóravaló roma is, csak éppen az átlag nívó alacsonyabb, legalább is a statisztika szerint.

Mindemellett kiállok a hátrányos megkülönböztetés ellen, de amikor új lakásba költözök, ami többször előfordult már velem, az egyik legfontosabb szempont, hogy ki a szomszéd, mert hiába szép, jó és olcsó a kiszemelt lakás, ház, oda ugyan a világért sem költöznék, ha a szomszéd nem klappol.

Ha cigány lány után sóvárogsz, akkor csak rajta, legyen neked.

Ki tart vissza?

2018. márc. 29. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alex Fly ***** válasza:

Mit kell ezen fennakadni?

Részben igazad van: a tradícionális cigány erkölcs sok tekintetben jóval szigorúbb, mint ami a többségi magyar lakosság körében megszokott. De az eltérő kulturális háttér miatt nem mindig ugyanazt értik alatta. És természetesen ma már nem mindenki tartja ezeket...

A magam részéről pedig úgy vagyok veleb hogy ha egy lány megfelel az én elvárásaimnak és mindketten szeretnénk a másikhoz tartozni, akkor innentöl kezdve a származása lényegtelen -lehet cigány vagy norvég, esetleg piréz is.

2018. márc. 30. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
igen a paraszt lányok 70% már 14 de 16 évesen már biztosan anyuka
2018. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SZücsöm ***** válasza:
Bocs de akkor aki neked tetszik az a nagyon ritka fehér varjú. Én eddig olyanokat ismertem akik a, már 13 évesen osztálykiránduláson b*sztak b, aki már 16/17 évesen 3 abortuszon esett át + 4. ére is terhes volt amit már megtartott inkább. Plusz mind 2 mocskos szájú és tolvaj is volt. Hozzá teszem hogy eddig 1 cigány lányt ismertem jól és tudtam róla elmondani hogy ezek a jellemzők rá nem igazak. Szóval te vagy az aki fehér varjút talált. (ui: akinek nem inge...)
2018. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Majd jól kizsebel (lehúz).
2019. okt. 3. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!