Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Iratok csereje nevvaltoztatas...

Iratok csereje nevvaltoztatas eseten hogy erdemes?

Figyelt kérdés

Szeretnek nevet valtoztatni, tokmindegy miert, nem ez a lenyeg.

Keresgeltem a neten de nem talaltam meg, hogy pontosan melyik irathoz milyen feltetelek kellenek.

Ismerosom okmanyirodaban dolgozik igy ennyi elonyom van az ugyben kb.

Tehat a kerdesem, erdemes-e azt mondanom, hogy elhagytam az irataim, es kerni ujakat, ugy hogy mar beadtam a nevvaltoztatasi kervenyt, megvan az uj anyakonyvi kivonat stb.

Es ha ezt mondom, hogy elhagytam pl buszon, akkor jelentsem e ezt a rendorsegen vagy nem muszaj?

Tudtommal van amit ingyen potolnak, ha elloptak/elhagytam, de van ahol azt olvastam, hogy eleg ha csak az okmanyirodaban mondom ezt, es ott letiltjak a rendszerben es ujat csinalnak.

Annak is orulnek ha csak valaki tudna segiteni, hogy hol talalom meg, hogy melyik irat potlasa mennyibe kerul, milyen feltetelekkel.

Koszonom!


2018. márc. 29. 19:50
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!