Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a 'kleben burg'- vagy...

Mi a 'kleben burg'- vagy 'klebensburg' (? ) várának kriptájában őrzött láng, tűz "náci" kultusza?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 2. 23:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam valahol, hogy az egy ilyen hadifogoly börtön volt, amibe nagyon komplex csapdák voltak, hogy ne lehessen szökni. Kissé felületesen, angolul olvastam, nem emlékszem igazán, szóval nem biztos, hogy jól írtam.
2018. ápr. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kérem tagtársaimat, hogy vegyék komolyan kérdésem! Rendkívül nehéz kérdés mert jelen esetben a helyszín is nehezen azonosítható ill. NS-témájú. Az olimpiai lánghoz hasonló szimbolikus "tűz-kultusz" részét képezhette de ez gyenge találgatás. Sok mindent összeírtak az évek alatt az interneten, dezinformációk nem érdekelnek. Nem ezért történt a kérés kiirtása. Kérem az írjon aki alapos ismeretei vannak, még ha éveket kell várnunk rá.
2018. ápr. 3. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!