Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerinted miért fogadja be...

Szerinted miért fogadja be ilyen könnyen Meghan Markle-t Erzsébet királynő, amikor még Katalint is 10 évig váratták?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 3. 10:02
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Magyarázzátok meg, hogy foglalkozhattok ilyen érdektelen dolgokkal :D
2018. ápr. 3. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
82%
Érdekes kérdés... Én nem követem nyomon a királyi család életét, ezért nem tudom, ki kivel hányadán áll épp, és lehet, hogy amit kívülről a médián keresztül látunk sokszor nem fedi a teljes valóságot, azaz közülünk senki nem tudhatja, hogyan viselkedik a királynő a családtagjaival egymás között. Én most hirtelen csak arra tudok gondolni, hogy azért fogadta el látszólag hamarabb Meghan-t, mint Katalint, mert Vilmosból, ha minden igaz, egy napon uralkodó lesz és nem mindegy, milyen nő ül majd mellette, amikor egy országot fog irányítani. Vagy csak simán ez a formalitás, mert Harry a másodszülött. De azt is pletykálják, hogy Markle máris gyereket vár, és ha ez igaz, akkor kénytelenek befogadni a családba, különben kitörne a botrány...
2018. ápr. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
79%
Mert már nagyon öreg, és szeretné látni mindkét unokája esküvőjét? Meg azt gondolja, ha túl sokáig váratja szegény Harry-t, akkor egy fiúval állít majd be, lol
2018. ápr. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
utolsó,ez nagyon jó:))))
2018. ápr. 3. 14:00
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Mert Harry herceg nem fogja örökölni a trónt, úgyhogy mindegy, hogy kit vesz el.
2018. ápr. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Catherine-t nem a királyi család váratta, hanem Vilmos (illetve ők ketten nem tudták hányadán àllnak egymással, volt egy időszak mikor elvileg szakítottak). Aztán végül Vilmos megkérte a kezét, és az eljegyzés után az esküvő is hamar meglett. Harry nem vacakolt ennyit.
2018. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!