Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amerikában mai napig létezhetn...

Amerikában mai napig létezhetnek olyan kis vallási közösségek, "szekták" amik keresztény alapokra építkeznek, de totál agymenés a logikájuk? Mint amikre láttunk szomorú példákat

Figyelt kérdés
tehát mint ami itthon nagyban pl. a jehova tanúi vagy hit gyülekezete csak kisebb elszigeteltebb radikális csoport? vagy az ilyeneknek a sok rossz példa után már nemigazán engednek teret működni?
2018. ápr. 27. 23:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Léteznek, pl. a mormonok. Egyszer néztem egy dokut egy mormonoktól elszakadt szektáról, akik a gyerekeikkel létesítettek szexuális kapcsolatot, mondván amíg családban marad addig nincs gond. Elég undorító volt.

De persze létezik még a KKK is, bár szerencsére már retardáltságuk nyilvános mutogatásánál nem mennek messzebb.


Ezt találtam neked:

[link]

Jó olvasást.

2018. ápr. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Létezhetnek. Ott a Westboro Baptist Church, ők keményen és nyíltan nyomatják a gyűlölködést a melegek, katolikusok, zsidók, muszlimok, cigányok, valamint önmagukon kívül mindenki más ellen, szerintem semmi keresztényi nincs bennük. Gond nélkül működhetnek, bár egyes tagjaik ellen már folyt eljárás, Kanadába és az Egyesült Királyságba nem is léphetnek be.
2018. ápr. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!