Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ennyi adatból hogyan tudom...

Ennyi adatból hogyan tudom megtalálni ezt az orosz árus házaspárt?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most volt a komáromi Napok rendezvény, amelynek szlovákiai oldalán volt egy orosz árus házaspár, akik ilyen szovjet-orosz ereklyéket árultak, pl.: Putyin fejű matrjoska baba, Sztálinos emlékérme, Sarlókalapácsos öngyújtó, stb. Az egész árujuk ilyenekből állt, tavaly is ott voltak.


Beszélgettem velük, mert oroszul tanulok és pont jó nyelvgyakorlásnak, vásároltam is pár dolgot, viszont még szeretnék vásárolni tőlük mást is.


Azt mondta a nő, hétfőn is ott lesznek, de utólag kiderült, hogy a biztonságiak elküldték őket.


Azt tudom, hogy Komárno-ban laknak, és a férje neve Szerjozsa. Egyik nap mellettem ment el biciklivel, de akkor még azt hittem, kimennek majd árulni.


Hogy tudom őket felkutatni? Rendőrség, telefonkönyv, polgármesteri hivatal? Vagy bemegyek minden kisboltba és körbekérdezek? Az a mázli, hogy orosz házaspár, így ismerhetik a környéken őket...


Milyen lehetőségek vannak?



2018. máj. 2. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Facebook?
2018. máj. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vagy vársz 1 évet, amikor megint megrendezik.

Esetleg próbálkozhatsz az András napi vásáron, ami ősszel lesz, akkor is vannak mindenféle kirakodó árusok.

2018. máj. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!