Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fontos kérdés, ti melyiket...

Fontos kérdés, ti melyiket választanátok, a halált, vagy egész életedben míg meg nem öregszel munkáról-munkára járást 2havonta?

Figyelt kérdés

Ha kirugnak minden munkahelyről mert egyszerüen nem vagy szimpi a világnak, minden erődet, idődet a munkádba fekteted, mégis kirugnak, nem vagy más mint egy vándor aki nem felel meg a világnak.

Egyszerüen egy vándor vagy.


Melyik a jobb, most meghalni, vagy megvárni míg az izületeid belefáradnak ebbe és 50évesen már raktári munkát sem tudsz majd választani mert fáradt a tested hozzá.


Jogsid nincs, csak 8álltalánosod



2018. máj. 10. 11:46
 1/10 anonim válasza:
És senkim nincs?Egyedül vagyok magányosan?Mert akkor inkább a halál,kinek kéne egy ilyen szar élet?
2018. máj. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Talán a gondolkodást választanám, illetve választottam volna, mikor általánosban végeztem, mert volt annyi ép eszem, hogy tudjam, éprettségi nélkül semmit nem lehet kezdeni.

Ha nem volt lehetőségem érettségizni, akkor mondjuk tennék azért, hogy ne rúgjanak ki kéthavonta - például megbecsülném, hogy egyáltalán munkát találok ilyen végzettséggel, és mihamarabb elkezdenék egy esti sulit hogy leérettségizzek.

Ha azért nem érettségiztem, mert tizennégy évesen szimplán idióta voltam és nem tanultam tovább, vagy kirúgattam magam középsuliból, mondjuk tudomásul venném, hogy egy idióta voltam, lenyelném a békát és leérettségiznék.

Nyavajgás helyett kismilliió lehetőséged van rá, mit is kezdj magaddal. Kérdés, hogy felemeled a feneked, és teszel valamit érte, hogy jobb legyen, vagy sem.

2018. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Halált semmiképp sem választanám.
2018. máj. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem, dolgoznék a Net segítségével valamit, ahhoz nem kell 8 általános sem, csak némi tudás, tehetség vagy ötlet. De néha jóformán egyik sem, én is szereztem már pénzt így olyannal, amihez igazán nem értek, csak érdekel egy kicsit és jó az önkritikám :)


Plusz nem értem, miért rúgnának ki. Vannak munkahelyek, ahonnan senkit nem rúgnak ki, mert nem ilyen flancos "jellemezd a munkatársadat és ha rosszat mondtok valakire, akkor megy", hanem végzed a munkád és kész.

2018. máj. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Halál, így is szar az életem.
2018. máj. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
62%

A halált semmiképpen, a kéthavonta kirúgást se szívesen. Éppen ezért alaposan elgondolkodnék, miért rúgnak ki. Ha az nem segít, talán még kérdezősködnék is kellő illemmel.

Anélkül, hogy a legcsekélyebb mértékben bántani akarnálak, az ember viselkedésének megítélése még munkahelyen se kizárólag a munka. Másrészt meg van olyan, hogy valaki megfeszül, de nem végez jó munkát. Szóval én rögtön az elején, mondjuk egy hét után már érdeklődnék, mennyire elégedettek velem. Ha nem, miért nem. Talán még segítséget is kérnék. Az emberek alapból nem rosszak, legalábbis a legtöbbje.

2018. máj. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

"Az ember alapvetően jó"

Badarság.

Az utóbbi munkahelyeimen 100százalékban oda tettem magam.

Nem.vagyok hibás

2018. máj. 10. 21:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezért kell tájékozódni, ahogy írták is.

Meg tanulni.

Lehet, hogy ők csak 10%-ot éreztek benned.

2018. máj. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
56%
A halál a gyenge emberek utolsó mentsvára. Nem szabad feladni, nem tudhatod mi lesz a jövőben.
2018. máj. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Minden szart megmozgatnék utolsó mentsvárként, hátha összejön egy külföldi meló vagy gyár.


Ha egyik sem sikerül, akkor is inkább még az utcán ügyeskednék picit hátha összekoldulok valamit.


És ha az se sikerül, végülis meg se kell ölni magam, mert éhenhaltam :D

2018. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!