Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerveznek valahol olyan...

Szerveznek valahol olyan nyári tábort, ahol főzni tanulhatnak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Főzni, és egyéb egyéb háztartási munkák is megismerhetnek, mert szerintem ez is nagyon hasznos lenne. A megtanultakkal segíthetnének otthon a szüleiknek.
2010. jún. 15. 11:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

én 21 vagyok

de elmennék egy ilyenre:s

2010. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]



több:

google főzőtábor

2010. jún. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
62%

hát én inkább nagyszülőkhöz küldeném el a gyereket és velük sütögethet, sütit könnyen el tud készíteni... háztartási munkát elvileg lát a szülőtől no meg ki kell takarítania a szobáját, nem?

kicsit fölöslegesnek találom ezt a tábor dolgot, ez a gyerek nyara, inkább küldenéd el rendesbe, ahol játszhat stb.

2010. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
65%

3.-kal értek egyet

olyan táborra nem adnék pénzt, aminek a programját otthon is biztosíthatod a gyereknek..

Elég borsos árúak ezek a táborok...több 10.000Ft...


Nyilván valahova el kell helyezni a gyereket nyáron,de akkor már inkább valami olyan helyre küldeném ami hasznos neki, viszont én nem tudok neki abban segíteni

lovaglás,nyelvtanuló tábor stb..:D

A főzőcske és hasonlók meg otthon is lehetséges,vagy a nagyinál:D

2010. jún. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!