Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Kultúra és közösség » Egyéb kérdések

A kérdés

Hogyan tudom elérni, hogy a Facebookra feltett képem mögé ne jelenjen meg az addig feltett többi?

Mások szórakoztatására fel szoktam tenni jópofa képeket pld. úgy, hogy előbb lementem, elrakom egy mappába, és onnan illesztem be a posztba. Észrevettem, hogy ilyen kor az összes többi, addig felrakott képemet is (jobbra nyíllal) betöltheti, nem titok, de nem szeretném. Új mappa esetén is ezt csinálja, azaz emlékszik. De van, amikor nem, és nem tudok rájönni a különbségre.

jún. 8. 13:47  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Akik tiltakoznak az állatokon végzett kísérletek ellen, gyakorlatilag mit szeretnének elérni? Ne teszteljük például egy gyógyszer hatásait mielőtt a piacra dobnánk, vagy ne is...
Ha törlöm az okostelefonról a facebookot attól még használhatom a facebook-messengert? A Facebookra valójában nincs szükségem, csak szinte minden barátomat ott tudom elérni.
Hogy tudom elérni, hogy csak egy Facebook fiókom legyen, ha más más jelszavakat fogad el más más Weblap, ha a Facebookra akarok lépni?
Samsung galaxy Note 2 őm van hogyan tudom elérni azt hogy ha feltöltök facebookra képet róla akkor azt tegyek ki a kép alá hogy samsung galaxy note 2 segítségével? és ne azt hogy mobil használatával
A Facebookra feltöltött képek minősége már sehogyan sem tud változni?
Hogyan tudom elérni, hogy mások is olvassák a blogomat? Facebookra kilinkelni nem fogom, mert nem az ismerőseimnek csinálom, de örülnék néhány olvasónak, persze, ha nem lesz nem...

Kérdések a Kultúra és közösség rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!