Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Manapság mennyire jellemző...

Manapság mennyire jellemző itthon hogy közép iskolás fiúk/lányok felvállalják hogy melegek?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Nagyon, lassan már kötelezővé is teszik.
2018. jún. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Ilyen korban ez még általában nem dőlt el, szóval érdemes kivárni.
2018. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a korban általában még nem döntik el,hogy homoszexuálisok lesznek e vagy sem.Viszont ,aki mégis úgy dönt,hogy ő meleg akar lenni ennyi idősen,szerintem ő nem vállalja fel ,mert az osztályból/iskolából kikozositenek.
2018. jún. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Erős válaszok, “nem dől el”, “úgy dönt”, tudok hozzá gratulálni.


Akinél ez döntés kérdése, az inkább biszex, más esetben nincs döntésről szó.

Középiskolában már bőven sejtheti az ember, nekem általános 4.-ben megvoltak már az első jelek.

Pedig egyáltalán nem vagyok extrém módon meleg, akiről ordít a dolog, heteró fiú barátaim voltak végig, nem is gondolták.

Inkább a belső vívódás tartott sokáig, de ez egyáltalán nem valami olyasmi, ami 20 éves kor körül alakul ki.

Szóval az átmeneti szakasz húzódott el, mert azokban az időkben nem sok külső tényező segített a dolog feldolgozásában.

Manapság, pár évvel később szerintem már jóval könnyebb, ettől függetlenül nem mondanám jellemzőnek, mert középiskolában még hatalmas a nyomás, hogy az ember ne lógjon ki, viszont az első “fecskék” már megjelentek. Többnyire lányoknál látom akiket még mindig könnyebben elfogad a társadalom, aztán pedig a transzneműeknél, akik eleve nehezen tudnák elrejteni a dolgot, fiúknál inkább csak a “sejteni lehet” kategória van. Összességében tehát, határozottan jellemzőbb, de még nagyon az elején van a dolog.

2018. jún. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!