Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen youtube csatornába...

Milyen youtube csatornába kezdjek bele?

Figyelt kérdés

Szeretnék indítani egy youtube csatornát,de nincs kiforrott ötletem.

Amik érdekelnek: ruhák,amik saját tervezésűek. Anyukám varrja nekem a ruháim.

Sminkelni szoktam,de azt nem tudnám elképzelni,hogy arról készítenék videót.

Lelki témákról szeretek beszélgetni,megfejteni..de ezt nem tudom,hogyan lehetne,hogy segítség legyen,de érdekelje is az embereket.

Tanulok , tanulási technikáim vannak,de az nem hinném,hogy populáris lenne.

Élettörténet bemutatás,vlogolás...ehhez még nincs olyan életterem,hogy érdekes lenne.

Szegeden járok egyetemre ,gyönyörű város.


Bennem van a vágy,hogy alkossak valamit,ami érdekelné az embereket.

Segítenétek ötletelni..ezek alapján?


Tisztában vagyok vele,hogy ez úgy szokott működni,hogy a videós találja ki,hogy mi lenne ha....de hátha kapok valami jó ötletet,amit továbbgondolok esetleg.


22L


2018. jún. 21. 23:21
 1/10 Bartizál Sándor válasza:
79%
Mutasd be a várost közben meg mesélj az életedről, vagy beszél az egyetemről vagy tervez ruhákat videóban és próbáltasd fel valamelyik barátnőddel a különleges darabokat meg anyukáddal. Kezdj el tanulási ötleteket, segítséget a diplomához, érettségihez. Vagy főzél tanulj a videózással együtt valami újat
2018. jún. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bartizál Sándor válasza:
0%
Ha bele vágol mond meg mi a youtube csatornád nevét és szívesen meg nézem majd a videóidat
2018. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%
nagyon nagy szükség lenne egy újabb ilyenre. Hiánypótló! Esetleg dolgozni ninxs kedved egyetem mellett? Azzal jobb lenne neked is
2018. jún. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

első,köszi ,hogy írtál!


utolsó, más dolgokhoz is van kedvem,de ahhoz nincs kedvem,hogy azt megosszam veled,mikhez is pontosan :)

(kedves stílusra próbáltam kedvesen reagálni. szép estét :)

2018. jún. 21. 23:58
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

rendben, kösz, neked is

Menj le "bulikázni" a koleszba, reggel szoli, latte a plázában, szelfike, insta, aztán fész

vagy keress egy fickót aki leápol esténként, és akkor nem kell csatornáznod

esteleg, alternatively, tanulás, munka, értelmes elfoglaltság (olvasás, bicaj stb)

2018. jún. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
hehe :D :D esküszöm jót nevettem rajtad :D
2018. jún. 22. 01:12
 7/10 anonim ***** válasza:

akkor nem írtam hiába :)

én meg sírtam rajta, hogy egyetemista létedre jutub szinten vagy, biztos bölcsész leszel

2018. jún. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%

A felsoroltak alapján egy sima lifestyle csatorna illik hozzád. Ebből már rengeteg van, de a nézettségek alapján úgy tűnik van igény a kétezredik ilyenre is.


A lényeg, hogy légy természetes. Olyan unalmas, hogy az összes csajnak ugyanolyan a szobája, háttere. Ugyanazokat a videókat gyártsák le. Nem kell utánuk menni. Az első videó a legnagyobb kérdés, hogy az mi legyen. Sokan bemutatkoznak, sokan csak belevágnak anélkül. Én pl nem mutatkoztam be.


Amúgy a tanulási technikákra simán van igény. Jahh, és olyat csinálj, amihez kedved van, ne azt nézd, hogy mi lenne nagyon nézett.


Kedvenc egyedi ruháidról pl simán csinálhatsz videót. Az szerintem érdekes lenne.

2018. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Szerintem város bemutatàsa a te szemszögéből ....én szívesen megnézném

Tanulási problémákkal is sokan küzdenek ....szerintem ha ehez volna kedved ez is hasznos volna .

De sok más is van amit tehetsz ezek mellett persze épp ezért kioktatás volna megmondanom hogy inkább dolgozz,sétálj,vagy stb.

De ha elkeszited küldj linket szivesen megnézem 😊😊

2018. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az a vicc,hogy sehova nem irtam,hogy ne dolgoznek. Tanulok es dolgozom is egyebkent.

Emellett szeretnek youtube csatornat

2018. jún. 30. 02:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!