Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ezt a Halott Pénz nevű zenekar...

Ezt a Halott Pénz nevű zenekart hogy szeretheti valaki?

Figyelt kérdés
Annyira gagyi, zeneileg és szövegileg is. Nem tudok kitérni belőle, hogy ez valakinek tényleg tetszen. (tudom-tudom ne hallgassam!:D)de most tényleg érdekelne hogy ebben mi tud tetszeni valakinek?
2018. jún. 25. 19:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
Miért, melyik kortárs magyar banda jobb?
2018. jún. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Kedves első, remélem nem halsz bele a cinizmusba.

Nem szeretek fröcsögni az új bandákon, nekem sincs ínyemre a Halott Pénz, de elfogadom, hogy ez a kor számára egy elfogadható nyelvezettel és hangzással megáldott együttes. De azért itt ülhetnék, és gépelhetnék hajnalig, ha olyan együtteseket kellene mondanom, akik mind zenei képzettség, mind szövegtechnikai tudás, stílus, költői képek és egyéb jellemzők alapján messze-messze felülmúlják őket.

2018. jún. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
A gyagyi általában megegyezik a mainstream-mel, a kommersszel. Nincs ezen mit csodálkozni. Egyszerű, igénytelen, ez jó a népnek.
2018. jún. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
70%
Kérdező szívembők szóltál, szerintem is nulla a színvonala. Meg a Wellhello is ugyanez a szint. Gimiben folyton ezeket hallgatta a többi lány az öltözőben, én sem értem, hogy tetszhet ez valakinek. De legalább egy fokkal jobb, mint a Kisgrófó.
2018. jún. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
79%

Kikérem magamnak hogy zenekarnak hívd őket!

Egy zenész

2018. jún. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
68%
Nem olyan rossz, de tény hogy túl vannak sztárolva.
2018. jún. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
79%
Bástya, emberek járnak Csocsesz meg Bunyós Pityu koncertre. Nehogy már a Halott Pénzen akadj ki.
2018. jún. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Hallgass bele népszerű, kommersz zenei rádiókba. Szinte minden dal hihetetlenül gyenge és sokszor rém idegesítő és a mondanivalója (ha van neki olyan) hajmeresztő tud lenni.

Nyilván ez tetszik sokaknak. Én sem értem.

S igenis megértem, hogy ízlések és pofonok. De tényleg ismerünk valamiért népszerű együtteseket, akik nullák minden téren, szöveg, zene s még az énekhangjuk sem szép.

2018. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy én se a Halott Pénzen akadok ki, bár én se szeretem őket. De annyi rosszabbat hallottam már...
2018. jún. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Teljesen jogos a kérdés, hogy miért épp a Halott Pénzt emeltem ki. Nos egyszerűen azért, mert éppen ez ment a rádióban ma már nem tudom hányadszor... de ugyanígy felsorolhattam volna még jó néhány másikat, majd terítékre kerülnek azok is.

Igazából arra próbálok rájönni, hogy az emberek ezt azért hallgatják, mert ez a trend, ezt tolják az arcukba a rádiósok és ha értelmes zenekarok mennének a petőfin akkor az átlagember is értelmesebb zenét hallgatni vagy azért hallgatják ezt mert tényleg tetszik nekik?

2018. jún. 26. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!