Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzek Dj munkát?...

Hogyan szerezzek Dj munkát? Pályakezdő vagyok, van is felszerelésem önnálló bulikra, de nem tudom hogy hol keressek. Tudnátok tippeket adni, milyen oldalakon keresnek dj t házibuliba vagy másba?

Figyelt kérdés

2018. júl. 1. 11:33
 1/7 anonim válasza:
Ismerkedj, ha valaki nagy bulizós biztos van szorakozohelyeken befolyas, tehat be tud ajanlani valahova.
2018. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Vannak dj imerőseim, akikkel szoktam menni néha, csak nincs pofám megkérdezni honnan veszik ezeket a munkákat..
2018. júl. 1. 12:21
 3/7 anonim ***** válasza:
az a baj, hogy így nehéz a kezdés.vagy weboldal kellene és azt reklámozni.
2018. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Weboldalon már én is agyaltam csak a reklámozáson van a hangsúly..

Azt nehéz inákbb, hogy a facebookon pl hirdetésként megjelenjen

2018. júl. 1. 13:12
 5/7 anonim válasza:

Ha tudnád hányan vannak/vagyunk hasonló helyzetben. Én most ott tartok,hogy évi kb 10 fellépésem van. Ezt is évek kemény munkája volt elérni.


A kapcsolatépítésen múlik minden. Úgy fognak hívni, ha betagozódsz a szakmába. Sok spanolás, segíteni a többi DJ-nek, stb.

Akár saját bulikat is szervezni szórakozóhelyekre, meg ilyenek.

De így sincs garancia semmire.


Megmondom őszintén, 10 millió DJ országa vagyunk. Ma már szimpla DJ-ként sok esély nincs. Beatmatch-elni öreganyámat is meg tudom tanítani néhány nap alatt,nem nagy kunszt. Ma már csak akkor van esélyed (és ez sztem jogos is), ha a lemezlovasság mellett producerkedsz is.

2018. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Min. 4-5 év ingyen meló és sertepertélés az adott közösségben
2018. dec. 30. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Fel kell építeni a dolgot ez olyan mint egy vállalkozás. Nem elég a sok cucc meg és lövöldözöl a levegőbe.

Nekem Ők segítettek elindulni és összerakni a stratégiámat.

[link]


Céges rendezvényeket specializálódtam

Főállásba dolgozom de 2 havonta tutira van valami melóm és a karácsonyi szezon megszakadás (dupla pénzért)

2019. máj. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!