Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak még Directionerek?

Vannak még Directionerek?

Figyelt kérdés

Néztem hogy vannak-e még a srácokról cikkek, de a legtöbb 2016-os (mert ugye akkor volt egy éve hogy feloszlottak).

Én csak most 1-2 hónapja találtam rájuk és már minden cikket elolvastam, a koncertjeiket néztem videón stb. stb. Szóval én most kezdtem el imádni őket úgy hogy már nincsenek is együtt

Viszont vannak még rajongóik? Olyan minthogyha már mindenki elfelejtette volna őket (és igen tudom hogy szólóban dolgoznak most már).

Mennyien vagyunk még?

Gondoljátok hogy visszatérnek még, mert egyenlőre mindig azt nyilatkozták hogy csak szünetre mennek, de ennek már 2-3 éve.



2018. júl. 5. 08:46
 1/10 anonim válasza:
Vannak még Directionerek. Neked ki a kedvenced? Nekem Harry és Louis:)
2018. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nekem is Harry és Louis :). Valamikor olvastam olyan cikket amibe azt mondta Lou hogy eléggé összeveszett Harryvel a banda feloszlásával kapcsolatban :/

Nem vagyok larry shipper de a barátságukat azt akkor is nagyon szerettem, szóval kár hogy nincsenek jóban.

2018. júl. 5. 20:26
 3/10 anonim válasza:
Jelen 😍 Én is pár hónapja szerettem meg őket.Én viszont Larry shipper vagyok.
2018. júl. 6. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Na, akkor egyre többen :))
2018. júl. 6. 10:40
 5/10 greendayfan2 válasza:
Naná hogy vannak! Harry és Liam a kedvencem🖤
2018. júl. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 imqueen199819 válasza:
Természetesen vannak, és lesznek is mindig. Én pl mint sok enber Harryt és Louist szerettem meg a legjobban, de persze a többieket is nagyon szeretem. Örülök, hogy még vannak olyan emberek akik szeretik őket és hisznek a visszatérésükben🤗😍
2018. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Persze, hogy vannak, pl. én is itt vagyok, de még sokan mások is. Az idei Teen Choice Awards-on Harry, Louis és Liam is lett kategória nyertes. Egyébként maga a banda, hogy 1D nem nyert, de állítólag sok szavazatuk lett, és pl itt egy link, ahol a "Directioners" szónál, 0:44-nél ordít a legjobban a tömeg:

[link]


A kedvenceim pedig Larry, hatalmas, óriási Larrie fan vagyok.


Pont nemrég jelent meg egy cikk, ami azt írta, hogy már soha nem fognak újra összejönni, meg ugye 2020-ig van szerződésük, de pl. Liam mondta is, hogy vár a reunion-ra. Mindezek ellenére nem tudhatjuk, hogy mi az igazság, és hogy mi lesz, hogyan fognak alakulni a dolgok, reménykedünk és várunk.


(:

2018. aug. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én is nemrég lettem Directioner :D

Nekem is Louis és Harry a kedvencem :D

Én is örülék hogyha újra összállnának

Tegnap néztem meg a filmjüket magyar felirattal😍

Szerintem Louis a legcukibb a bandából 😍

Itt a film linkje ha még nem láttátok: [link]

2018. szept. 16. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Niall reménykedik a legjobban a visszatérésben... Liam egy interjúban azt mondta, hogy 2020ra biztos összeállnak, a házát teszi rá, de ki tudja. Én is imádtam Larry-t, megbolondultam egy-egy pillanatukért, aztán láttam néhány cikket, hogy mindenki rosszba van mindenkivel, Harry és Louis csúnyán összeveszett a shipperek miatt stb stb. Na ilyenkor csak egy kérdésem lenne a kedves médiához: Ha eddig, sok éven át kibírták, POÉNKODTAK, illetve SZÓBAN SOSEM TAGADTÁK, ezt a dolgot, akkor miért pont feloszlás (tudom nem az de így jobban hangzik a mondatxd) tehát miért pont a feloszlás után vesznének össze?? Egyszer azt írják nem beszélnek, aztán veszekednek, aztán megint nem beszélnek stb stb.

Egy dolgot jegyezzen meg mindenki... A médiának írnia kell valamit. Mindegy, hogy mit, kiről és miért. Csak minnél többen kattintsanak rá a cikkre.

2018. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a kedvencem Harry és Niall, de szeretem az egészüket. Én láttam YouTube-n egy videót (nem volt feliratozva), amiben azt mondták, hogy visszatérnek 2o2o-ban, mert nem akarják cserben hagyni az 1D rajongókat (ezt mondta Louis), a többiek pedig csak egyszerűen kijelentették, hogy 2o2o-ban viszont látjuk őket. Valami olyansmit értettem, hogy újra összeállnak, tehát nem csak egy koncertre. a videó 2o17-es.
2019. jan. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!