Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki dolgozik Mekiben?

Valaki dolgozik Mekiben?

Figyelt kérdés
Nemrégiben felvettek a Váci úti(Váci út 95) Mekibe. És kiváncsi lennék hogyha valamelyikőtök ott dolgozik,mit gondol a helyről és,hogy milyenek ott a munkatársak meg ilyenek szóval mindenről a véleménye.😂Válaszokat előre is köszi!😁

2018. júl. 9. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam, még korábban két évet.

Hát mit mondhatnék, nem egy álommeló. Gyakorlatilag egy könnyen pótolható betanított munkás vagy, ez azért érződik. Persze ha jó csapatjátékos vagy meg segítőkész, precízen végzed a munkád, akkor nyilván egy ilyen helyen is jobban megbecsülnek, és nagyobb eséllyel lehet például alkudozni a jövő heti beosztás vagy a szabadság kapcsán. De akármilyen jó is vagy, azért mégis egy helyettesíthető munkás vagy, szóval nem árt hajtani.

A fizetés nyilván alacsony, minimális kompenzáció a napi egy adag kaja. Persze az is valami, végül is napi egy étkezést ki tud vele váltani az ember és azzal is spórol valamicskét.

A munka neheze attól függ, hova vagy beosztva. Ha kasszázol, egy rakás idióta vevő, akiknek még csak meg se mondhatod a magadét, hát, le tudja fárasztani az embert. Ha a konyhában vagy, ilyen gondod nincs, ott viszont az állandó pörgés tud kifárasztani, meg az olyan plusz feladatok, amikor megjön az új szállítmány, és neked kell a helyére pakolni pár mázsa húst meg krumplit is. Bár ez nem tudom mennyire jellemző, abban az üzletben ahol én voltam, minden cipekedős meló is a konyhások feladata volt.

Munkatársak meg az üzletvezető, hát... Ha szerencséd van, jó csapatot fogsz ki, ha nem, nem. Bár akivel nem lehet hatékonyan együtt dolgozni, az úgyis rövid úton repülni szokott.

2018. júl. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod😁☺️
2018. júl. 10. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!