Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az osztrákok tényleg összekeve...

Az osztrákok tényleg összekeverhetik a cigányokat az arabokkal?

Figyelt kérdés
Volt egy cigány ismerösöm ausztriába, és megkérdezték töle hogy ö arab?

2018. aug. 13. 11:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem kérdezték már meg Németországban, hogy cigány vagyok e - fehér bőrű vagyok, szőke, kékszemű. Csak mert az illetőnek volt valami emléke, hoyg Magyarországon vannak cigányok, és gondolta, akkor biztos én is az vagyok. Nem bántásból, amolyan beszékgetésindítónak szánta a kérdést. Valszeg ez az osztrák is annyit tudott, hogy az arabok sötét bőrűek aztán jónapot.
2018. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Bárki összekeverheti. Magyarországon is volt már olyan eset, hogy nyáron egy erősebben lebarnult magyar (még csak nem is roma) fiatalt vertek össze, mert "migránsnak" nézték, és hogy mit keres az országban.

[link]


Vagy amikor Fekete Pákóra hívták ki a rendőröket valami faluban, mert hát ugye fekete a bőre = migráns = arab = terrorista. Vannak ilyen agymosott emberek mindenhol

2018. aug. 13. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
11%
A cigányság különböző törzsek gyűjtőneve. Vannak köztük indiaiak, vannak köztük arabok, vannak köztük más közel-keleti népek.
2018. aug. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2-es: A szegedi lány barátja KUBAI volt, mulatt.

Nem azért volt fekete, mert sokat volt a napon...

Ő tényleg migráns volt :)

2018. aug. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!