Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » YouTubeon maximum hányszor...

YouTubeon maximum hányszor lehet ugyegnezni egy videót úgy hogy bele is számítsanak a számlalasba?

Figyelt kérdés
Szóval azt akarom kérdezni hogy maximum hányszor tudnak beleszámítani a nézettségbe ?

2018. aug. 13. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha Jól értem a kérdést, akkor ha egyszer megnézed akkor 1el több lesz a megtekintés, de ha 2.ra nézed akkor már nem nő a megtekintések Száma


Remélem érthető :D

2018. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Minden újrajátszás megnöveli eggyel a számlálót. Pont ezért használják tévesen azt a kifejezést, hogy egy befutott videóra azt mondják, hogy "10 millióan nézték meg". Valójában csak 10 milliószor nézték meg, amiben benne vannak azok is akik napi 100-szor újrajátsszák azt.

Az ész nélküli oldalújratöltögetés is beleszámolódik, viszont a rendszer időnként újraszámolja a nézettséget és kivonja a kamu, fals nézettségeket a teljesből.

2018. aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. aug. 13. 23:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, arra én is kíváncsi lennék, hogy vajon számít-e megnézésnek (vagy újranézésnek), ha csak úgy belekattint az ember, és 2 mp után már ki is lép belőle. Vagy pl. ha újraindítom 8-szor, de a gépem megőrizte, vagyis nem tölti le ismét a netről.
2018. aug. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én most oda-vissza megnéztem egy 2:50 percesvideót, újrajátszottam, néztem 10-20-30 másodpecig, és nem mozdul a számláló. Majd holnap visszatérek rá, hátha van valami újraszámolás valamikor.
2018. aug. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!