Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudtok wattpadra ajánlani...

Tudtok wattpadra ajánlani valami jó könyvet? 😁

Figyelt kérdés

2018. aug. 18. 12:08
 1/10 anonim ***** válasza:
nem :D
2018. aug. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
76%
Jobban jársz ha benézel egy könyvesboltba. A Wattpados könyvek valami iszonyatosak.
2018. aug. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Milyen témájú könyvek foglalkoztatnak? Nem lennél inkább kíváncsi rendes írok könyveire, amelyekben kisebb eséllyel csalódnál, mint amatőrök munkáiban?
2018. aug. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Van egy pár jó könyv:Pl: Kalóz király fogságában @Szyszyyy-től),Örvény-Atlantisz(ismét @Szyszyyy-től),Tündérmese,Nincs Mese (___Kia__)Akkor még..A Súlyos szerelem(Igen..Megint @Szyszyyy-től)..Remélem tudtam segíteni :D
2018. aug. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én személy szerint most a Perzselő tűzre vagyok rá kattanva és bár leírás alapján sablonosnak találtam, egyáltalán nem az szerintem, de ez persze az én ízlésemhez viszonyítva. Ez fantasy, de van sci-fi is, mint a Tombolás, ami egy kis szerelemmel lett megfűszerezve,akkor Lehetőségek, ez romantikus, Vörös róka, ez is inkább fantasy, akkor a Tökéletlenül tökéletesek, ennyi jutott eszembe, főleg, hogy ezek a kedvenceim.
2018. aug. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Háború Birodalmai

Véres Ausztrália

Team Demon

Emlékezz rám

Álom vagy valóság

Am előző, én is olvastam a perzselő tűzt, pacsiiit. Én is imádom, aktuális kedvencem ♥

2018. aug. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Én @No_kindness és @PCStefany történeteit nagyon szerettem 😊
2018. aug. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Egy bajkeverő feljegyzései
2018. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! 😊❤️
2018. dec. 9. 19:54
 10/10 anonim válasza:

Lehet egy kicsit későn, de ami most az abszolút kedvencem az a Futótűz!😉

Ennek az első kötete pedig a Hidegháború.

Imádom. Ha van kedved, nézz bele.

2019. júl. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!