Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szigony utcában jelenleg...

Szigony utcában jelenleg milyen állapotok vannak? Mennyire veszélyes? Város utcai oldal elején albérletbe menjünk? TAPASZTALATOKat hallgatnék meg.

Figyelt kérdés
24 éves lányok, ketten költöznénk oda, de a híre Nagyon rossz a környéknek. Van aki azt mondja már nem olyan mint régebben. Mai friss tapasztalatok érdekelnének azoktól akik ismerik a kör yéket, megfordulnak ott, esetleg ott élnek... Mennyire élhető, veszélyes?

2018. aug. 27. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Elég sok a buckalakó, főleg lomizáskor. A panelházakban meg a lakóközösség iszonyatos. Ha szórakozni akarsz, a szomszéd akar kinyírni, ha meg pihenni akarsz, a szomszéd szórakozik. A lakógyűléseken rendszeresen frakcióskodnak, ki jelentett már fel kit-alapon.

Egyértelműen a "soha de soha, inkább a híd alja" kategóriába sorolható a hely.

2018. aug. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Bátyámmal laktunk ott. Ő 21 éves, én 19. Nyáron nagyon durván megy a buli. Mi a Muzsikus cigányok terénél laktunk a 4. emeleten a panelban. A szomszédjaink egész rendesek voltak. De felettünk minden péntek, szombat este buli volt. És nem a kultúrált fajta sajnos:(. A lépcsőházban sokszor feküdtek eszméletlen vagy részeg emberek. A Muzsikus cigányok terén is ment a bandázás esténként. Sok neveletlen gyerek mászkál az utcán akik simán beszólnak. De úgy, hogy én érzem magam kínosan. Tehát összeségében el lehet ott élni, de nem kellemes. És ha nem tudod kezelni igazán azt hogy a buszon beszólnak a neveletlen gyerekek és csávók. Ha nem vagy jó alvó, hogy az éjszakai hangzavart el tudd viselni. És ha nem vagy annyira barátkozó típus, hogy összehaverkodj a bolt előtt álldogáló, meg a téren bandázó csávókkal, hogy aztán békén hagyjanak, akkor nem neked való környék. Bár nem tudom, ez a környék kinek való...

Én már elköltöztem, nem jó környékre de oda vissza nem mennék...

2018. aug. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mi a baros utcai oldal legelejére mennénk, és arra is járnánk, szoval nagyon be a szigony utcába nem kéne bemennünk. Ez az oldal is ennyire gáz szerintetek? Igazából megyünk majd megnézni, csak félek a környékről nem derül ki sokminden fél óra alatt, a lakás meg annyira tetszik...
2018. aug. 27. 21:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Jah bocsi, most nézem hogy az kb ugyanott van...
2018. aug. 27. 22:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Najo elnézést csak nem ismerem annyira a nagyvárost, vidékiek vagyunk. Szóval a lakás a corvin pláza mögött van, a körút mellett, igazából a körúton le lehet sétálni majdnem a lakásig, es kb egy percet kell gyalogolni a bókayn, vagy leonardon,vagy a práteren...
2018. aug. 28. 08:41
 6/7 anonim válasza:

Szia, szerintem az a környéke a szigonynak még jó

Hétvégén meg pénteken este 9 után eshet bajotok

De az is csak beszólogatas vagy tapizás. Nem kell félni. Ha nem látják rajtatok hogy be vagytok tojva békén hagynak

2018. aug. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jo regi kerdes de hatha segit valakinek meg az en valaszom is. Egy evet laktam a Praterben, Szigony mellett, senkinek de tenyleg senkinek nem ajanlom. Foleg azt az oriasi L alaku panelt a Szigony-Prater sarkan, es mi meg talan jobban is jartunk mert mas lepcsohazakban gyakorlatilag drogos csovesek fekudtek nehanapjan. A mi lepcsohazunk buzolgott a szemettol, iszonyat le volt lakva, patkanyok maszkaltak napi szinten ki es be, ijeszto es borzaszto. Anno volt egy ejszakai szorakozohely a kozelben, ebbol kifolyolag minden pentek szombat orjonges volt, egyszer annyira hogy rendort kellett hivnom. Maga a kornyek valoban javulni latszik, a Corvin setany nagyon szep, DE, mit er a 100 milios felujitas ha a kerulet egyik utcajaban zsiruj terko van amit a szeltol is ovnak, a Szigonyban meg a nepek az utcara szarnak.. szo szerint.
2021. dec. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!