Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudnátok leirni nekem olyan...

Tudnátok leirni nekem olyan oldalokat ahol magyarra forditanak le mangát/animét?

Figyelt kérdés
a válaszokat köszönöm elöre is.

2018. szept. 13. 23:23
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Külön ilyen oldal nincs. Vannak már lefordított mangák és animék, ami pedig még nincs, arra megbízót kell kerítened.

Előre szólok, nem 2 forint.

2018. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. És olyan oldalakat tudsz mondani amin a már lefordított mangák/animék vannak?
2018. szept. 14. 10:18
 3/9 anonim válasza:

AnimeAddicts

Anime Series HUN-Sub

2018. szept. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csinalhatsz egy saját oldalt is
2018. szept. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

A 3.komentelönek nagyon szépen köszönöm a választ.

A 4.komentelö. tudom én is próbáltam csak nem nagyon értek az oldal készitéshez.

2018. szept. 14. 18:59
 6/9 anonim válasza:

Animem Gportál

Link Univerzum

Animegun

2018. szept. 14. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm az oldalakat :)
2018. szept. 14. 23:22
 8/9 anonim ***** válasza:

Elore szolok, hogy mar egy par eve nem nagyon olvasok/nezek magyarul mangat/animet, szoval nem tudom mennyire aktivak mostanaban ezek a forditok, de oket csak ajanlani tudom:

Uraharashop, Ricz/ronin factories, Yaoiorden, Usagi team, Kaibutsu, anime hunter, naruto-kun, Haru-subs, Namida Fansub

2018. szept. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi megnézem öket :)
2018. szept. 20. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!