Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A facebookon le tiltottam...

A facebookon le tiltottam valakit. De több csoport is van ahol mind a ketten tagok vagyunk. Ha ki írok egy posztot egy csoportba ahol ő is tag a tiltott személy láthatja azt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 18. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2018. szept. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, mi kipróbáltuk és valóban látja a letiltott fél is.
2018. szept. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én nekem épp ellenkező tapasztalatom van. miután feloldottam a tiltást láttam pár új megjegyzést is a személytől a csoportban
2018. szept. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
tehát addig nem láttam , de utána igen.
2018. szept. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"én nekem épp ellenkező tapasztalatom van. miután feloldottam a tiltást láttam pár új megjegyzést is a személytől a csoportban"

Csak épp itt pont ennek a fordítottja volt a kérdés. Te tiltottad, akkor te nem látod az ő bejegyzéseit. A te publikus bejegyzéseid egy csoportban viszont számára ugyanúgy láthatóak mint a csoport többi tagja számára.

2018. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igaz is elnéztem , ez esetben így van.
2018. szept. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És akkor mit lehet tenni hogy ne lássa a közös csoportokba ìrt bejegyzéseimet?
2018. szept. 18. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!