Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyenek az indiai csajok...

Milyenek az indiai csajok természetileg?

Figyelt kérdés
Befelé fordulóak vagy könnyen adják magukat? Mi jön be nekik? Tudm hogy mindenki más személyiség, de azért vannak nemzeti sajátosságok is. Ezekre lennék kíváncsi. Kérlek titeket olyan írjon akinek nár volt dolga indiai nővel.

2018. szept. 25. 22:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Hat India, mi t szibkontinens iszonyat nagy. Szoval meg a nemzeti általánossagokrol sem lehet beszélni. Reszei nagyon eltérőek. Mind vallasilag, mind nepszokásilag, mind fejletségben. Sem az embereket ez nagyban befolyásolja!
2018. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Delhiből származik, ha ez segít valamit....
2018. szept. 26. 00:46
 3/10 anonim válasza:
18%
Kb mint a cigányok.
2018. szept. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem arra voltam kíváncsi hogy kikkel hasonló a bőrszínük... Kértem hogy olyan írjon akinek már volt dolga indiai hölgyel. Otthon recskázó IQ light emberek kíméljenek.
2018. szept. 26. 01:55
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Nekem nem volt, a nem ia lesz, mivel hetero nő vagyok.

De Delhi egy nagyon multikulturalis hely. Ma mar sokkal fejlettebb, s sok lány nyugatiasabban el, mindamellet a hagyomanyok is jelen vannam. De szerintem nem adjak könnyen magukat, mert azzal rossz hirnévre tennének szert, ami késöbb peldául házasodáskor nem lenne szerencsés.

Attol is függ milyen vallásu és milyen rétegből származik, mert általában ezek alapján lehet vmely hasonlóságot felfedezni az emberekben.


Szerintem alapvetően "félenkebbek", de ha má meghódítod, akkor sokkal felszabadultabbak, mint a mai nyugati nők.

2018. szept. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez hasznos vláasz volt.. Egyébként jómódú családból származik és itt tanul M.o.-n.
2018. szept. 26. 02:16
 7/10 Eric Griffin válasza:
Nezz meg 1-2 Agymenok reszt.
2018. szept. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%
Nemcsak a bőrszín hasonlít. A mi romáink onnan származnak.
2018. szept. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, de ezz nem válasz a kérdésemre.
2018. szept. 26. 16:05
 10/10 anonim válasza:

A ciganyok az "elveszett" zsidó törzsből származnak.

Semmi közük az echte indiaiakhoz.

2022. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!