Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Koroncón sok a cigány?

Koroncón sok a cigány?

Figyelt kérdés

Győr közelébe szeretnénk költözni. Koroncót (is) kinéztük, de nem tudjuk, hogy milyen a közbiztonság...

Sok cigány család él arrafelé?



2018. szept. 29. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

Ahol egyáltalán felmerül a kérdés oda szerintem nem érdemes költözni. Ha Győrt tűzitek ki akkor egy két utca/városrész kivételével nagyjából tiszta a terep.


Tiltólistás: Bán Aladár utca és környéke, Sziget és környéke

2018. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Győrben sajnos jelenleg nincs olyan ház, ami ár-érték arányban megfelelne, lakást viszont nem szeretnénk.

Koroncón van állítólag egy Cigány Nemzetiségi Önkormányzat, ezért kérdeztem. De aztán lehet, hogy csak a környékbeli kisebbséget képviselik, mert ebben a megyében van a legkevesebb, csak amilyen szerencsénk van, pont kifognánk...

Esetleg Győrhöz közelebbi (max. 25 km-es távolságban levő) településeket nem tudnál ajánlani?

2018. szept. 29. 17:34
 3/7 anonim válasza:

[link]

Ez alapján egy koroncói sincs. Nem voltam még ott, pedig itt lakom Gy-M-S megyében. Az én falumban sincs egy sem a táblázat szerint, de valójában van kb. 15 fő az 1500-ból..

2018. okt. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez Pest megyét mutatja, de azért köszönöm.
2018. okt. 1. 16:24
 5/7 anonim válasza:
Alul lehet lapozni előre és hátra úgy adja ki az összes megyét. Hajrá!
2018. okt. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
odamész megnézed. népszámlálási adatok semmit nem érnek.
2018. okt. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

hát koroncón azért vannak, meg győrszemerén is

egyébként abda, öttevény jó helyek

vagy győrság felé, nyúl

2019. jan. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!