Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen a budapesti Rudas fürdő?

Milyen a budapesti Rudas fürdő?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy van külön férfi nap meg női nap. Hívtak osztálytársak hogy a szünetben elmegehetnénk az egyik férfi napra? Mit jelent az hogy férfi nap?
2018. okt. 13. 21:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nudista időszak
2018. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg tapasztalatok? Nem voltam még ilyen helyen, kicsit gátlásos is vagyok, de mindenképp el szeretnék menni.
2018. okt. 13. 22:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem illik nézelődni, de takargatni se. Ettől függetlenül mindkettő elő szokott fordulni. A takargatás nem tart sokáig, mert még aki szégyenlős, az is hamar feloldódik. Illetve nagyon ciki ha feláll közben. Azt próbáld valahogy elkerülni.
2018. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát én voltam párszor, mert tetszett, hogy nem kell fürdőruha. De aztán amikor egy homár rámkattant, rájöttem hogy itt olyanról is szól a dolog, amit én nagyon nem akarok. Azóta nem mentem.
2018. okt. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha spontán áll fel azbellen nem sokat lehet tenni. Kipróbálom aztán majd meglátom milyen lesz. Ha van még tapasztalat pl. életkorban vagy a szaunáról akkor írhat
2018. okt. 14. 19:11
 6/12 A kérdező kommentje:
Mármint életkorok arányában
2018. okt. 14. 19:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Az életkorok aránya elég egyértelműen az 50+ felé tolódik ilyen helyen.

A gőzfürdőt nem ajánlom, ha nem vag homokos

2018. okt. 15. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A gőzfürdőt nem szeretem. Szerintem nem megyek nem sok jó tapasztalat van eddig.
2018. okt. 16. 18:50
 9/12 anonim ***** válasza:
Maximum olyan jó tapasztalatot tudok elképzelni, hogy egy homoszexuális férfi ott ismerte meg jövőbelijét...
2018. okt. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez full nudista? Hallottam vmit, h van vmi kotenyke.
2019. jan. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!