Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért válik sok rendőr felleng...

Miért válik sok rendőr fellengzővé, nagyképűbbé?

Figyelt kérdés
tudom hogy mindenki változik, és sokféle ember létezik. viszont sok rendőrön azt veszem észre hogy civilben is úgy viselkednek mintha mindenható hatalmuk lenne és ők lennének a törvények urai. megértem hogy a munkájuk megköveteli, mégsem értem mire fel alsóbbrendűként kezelni az embereket sokaknak? több ismerősöm is rendőr lett, fiatal felnőttek vagyunk. egyikük sem az mint régen. akarva-akaratlanul is azt veszem észre ha néha ritkán összefutok egyel, hogy nagyot változtak, mintha enyhén nagyképűek és távolságtartóbbak lennének mióta ez a hivatásuk.
2018. okt. 19. 13:02
 1/3 Petrovics698 válasza:
100%
Mert csicskák
2018. okt. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az egó és a hatalom nem jó párosítás együtt.
2018. okt. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ingyenélő banda.
2021. jan. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!